Stolica-1

Hotel Sindbad, Hurgada

652 poruke u ovoj temi

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ljudi, vratili smo se iz Sindbada u nedelju. Hotel je opravdao sve što sam očekivala. Sve je uredno, čisto, vrlo su ljubazni na samoj recepciji i izaćiće u susret za većinu stvari.

Sef je besplatan, samo popunite formular pri dolasku.

Doručak je od 7-10h, odličan izbor, od jaja na sve načine do sireva, suhomesnatog i salata, za svakog po nešto. Imaju odličan izbor peciva, voća i slatkiša. Užina je 12-17h kod bazena (najčešće su bili pomfrit, neke pizza pitice i krofne ili mini palačinke). U restoranu u sklopu plaže za užinu su i supa, burgeri, pasta, salate, kolači i sladoled. Mi se nekim danima nismo ni vraćali na ručak u hotel (13-15h). Večera je od 19-22h. Isto bude veliki izbor predjela, peciva, kolača. Pastu prave po vašoj želji na licu mesta. Obavezno bude neko pečenje ili riba koju služi kuvar (bilo je kozije, ovčije, svinjsko meso, piletina, pačetina). Bar po dve vrste supe ili čorbe i deo za decu što je meni bilo najbitnije, manje začinjeno :)

Animacija je bila i na plaži i u Aqua parku - aquabik, trbušni ples, odbojka, vaterpolo, kako koji dan.

Sobe se čiste svaki dan, menjaju peškire i posteljinu ako ima potrebe. 

Narukvice ostaju do polaska, apsolutno sve koristite dok ne krenete na aerodrom. Sobu na kraju nismo doplatili, jedan divan par iz Šapca nam je dao ključeve svoje sobe i mnogo nam je značilo. Inače je cena 35$ do 21h. 

Ako sam nešto preskočila, pitajte.

U kom hotelu ste bili (club ili aqua) i koliko je udaljen do plaže? Da li vam je to predstavljalo problem?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema aqua ili club,to je jedan te isti- Sinbad Aqua Club

Drugi je Sinbad Aqua Park

I treci koji je na plazi,ali je zatvoren za goste je Sinbad Beach Hotel.

Prva dva su od plaze udaljena max 3-4 min laganog hoda.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima svezijih utisaka? Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo se 25-og vratili iz Sindbada, vrlo zadovoljni. Hrana je, za naš ukus, odlična, njihove začine smo osetili u jednom ili dva jela, potpuno su evropski ukusi, ne može da se jede jedino od 17-19h. Svega ima na pretek i veliki je izbor jela.

Usluga je odlična, ja ne mogu da se žalim na usporenost personala, iako je prvog vikenda nakon našeg dolaska hotel bio maximalno popunjen.

Svi su nasmejani, veseli i ljubazni.

Plaža je čista, bazeni takođe, animacije raznovrsne. Akva park ima pauzu od 13-14h.

Na plaži se bar zatvara u 17h, sa plaže morate otići oko pola 7.

U Egiptu sam bila pre 15 godina i za mene, veliko iznenađenje su njihovi gosti i muslimanke koje se kupaju u burkama. Nisam očekivala i baš sam bila šokirana.

Poslednji dan smo nakon izlaska iz sobe ( u 12h) bili ceo dan na plaži, narukvice ostaju, pre večere su nam dali sobu u kojoj smo se istuširali i presvukli ( bilo je čistih peškira u tim sobama) a nakon toga je vrlo brzo prošlo vreme do polaska na aerodrom.

Moje dete ima 13 god, ali čak i da je manje uopšte ne znam da li postoji potreba za sobom do polaska.

Na kraju nam je utisak malo pokvario avion koji je kasnio 3,5h i smrzavanje u ekstra klimatizovanoj aerodromskoj zgradi do kojeg doslo čak iako smo imali tanje džempere i majice, tako da, moj savet vam je da nikako ne zaboravite u ručni prtljag da stavite topliju odeću jer se to nekako, na +40, smetne sa uma.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam čemu sok zbog hidzabe,nikabe ili burke??:neznam:

U njihovom svetu je to sasvim normalno,a mi smo ovde samo gosti . Ne znam šta  očekujete  da vidite u arapskim zemljama?Toples?:)

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poenta je da je bila u Egiptu pre 15 godina i da tad nije bilo domacih gostiju u hotelima. I mi smo bili pre 10 godina, takodje ih nije bilo, bar ne u hotelu u kom smo mi bili. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja je cena ulaznice u Simbad aqva park za one koji nisu gosti gotela?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav iz Sindbada:rolleyes:

Sve što vas interesuje pitajte

Pozdrav, i pre svega hvala vam na opisu. Mene zanima udaljenost hotela od plaze, posto kazu da plazu i hotel deli neka ulica. Pa o kakvoj ulici se radi? I da li se sa tom narukvicom mogu koristiti svi restorani, tj.restorani i od druga dva hotela koja pripadaju Sindbadu? Unapred hvala na odgovoru

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na detaljnom odgovoru. Prvi put treba da idem u Egipat i sve informacije su dragocene. Dvoumim se jos uvek izmedju Sindbada i Continentala, ali uskoro cu morati da prelomim :) hvala jos jednom!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ste sami bez dece, preporucujem Continental. Ima jednu od lepsih plaza u Hurgadi,

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Helena,kao gost hotela,kome je sve to uračunato u cenu ,nisam sigurna koliko je karta,ali ono što sam čula u lobiju od nekih ljudi je da se kreće od 15-20evra ,zavisi koja  vas agencija doveze.

 

Ako saznate koliko je cena kada se dodje na kapiju Simbada, to bi mi znacilo. Ne bismo isli preko neke agencije, samo bi dosli na kapiju, jer nam je hotel u blizini...

ps da li cena ulaznice podrazumeva i hranu unutar komleksa?

Izmenjeno (Helena01)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da,uz ulaznicu dobijate narukvicu..tako je ranije bilo..zato se od "stranih gostiju" i guzve koju prave u spicu sezone nije moglo prici baru na bazenu...sto opet po meni nije u redu prema gostima hotela koji zele dan provesti na bazenima i toboganima...mislim da uz ulaznicu,rucak u glavnom restoranu nije dozvoljen,ali to bi neko trebalo da potvrdi,mozda sada i jeste.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka