Stolica-1

Hotel Sindbad, Hurgada

652 poruke u ovoj temi

Mi letimo 13-og juna.

Ima li još nekoga u tome periodu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pošto ćeš ići ranije (mi idemo u julu)proveri pa napiši kada se vratiš ,što se tiče sobe i narukvice zadnjeg dana boravka da li ipak ostavljaju do polaska na aerodrom ili ne.

Ja sam ih kontaktirala mejlom i oni su mi poslali  ovaj odgovor

 the check out from the room is 12:00. If you need it later than 12:00 will be against payment.

Even after check out you can keep the bracelet until the moment your transfer is coming, so you will still have use of All Inclusive.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Čitala sam negde na forumu da ostavljaju narukvice sve do polaska ali svakako javljam iz prve ruke :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo 6.6. preko WO.  Da li neko zna koliko se doplacuje za sobu poslednji dan? Beba nam ima 13meseci, mislim da je sigurnije da uzmemo sobu do polaska na let.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobila sam info od hotela da je doplata za late check out 35$, takodje i da narukvice za all inclusive ostaju do odlaska iz hotela, bez obzira na check out

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E sjajno:)

Da li moze od sada da se rezerviše ili mora tek po odjavljivanju?

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da Vam je dovoljno na licu mesta kada se budete prijavljivali na recepciji da kazete da zeliti poslednjeg dana da zadrzite sobu do polaska na aerodrom. A ako se plasite da ce vam reci da nema slobodnih soba (mada cisto sumnjam,verujte da uopste nisu gadljivi na novac i da bi Vam stvorili  sobu), Vi im posaljite mail za svaki slucaj.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Dare.

Mislim da je najbolje da im napišem mejl,za svaki slucaj

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Даре, нису египћани гадљиви на новац али је прошле године била велика гужва, у Карибијену нису људи могли да добију собу после 12 иако су хтели да плате. Ја сам ове године већ контактирала менаџмент да ми обезбеде собу после 12 и рекоше да ће опет бити крцато, а да их подсетим 2 недеље пред пут како би уписали да је моја соба заузета и после 12 последњег дана да не бих остала без ње. Зато би било боље да Лидија и остали контактирају мејлом хотел и договоре да се упише у систем да им оставе собу после 12...

Izmenjeno (Сања београђанка)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala puno na pomoći, pišem mail :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa slazem se,to sam i napisao,najbolje je poslati mail,za svaki slucaj. Opet,sve zavisi koji je termin putovanja i koji hotel,kada sam ja pre 4 god poslednji put bio u Hurgadi,od 04.-19.septembra,popunjenost hotela (prema mojoj skromnoj proceni) ,a na osnovu slobodnih mesta u restoranu,na plazi,bazenu,rekao bih da nije ni u jednom trenutku bila veca od nekih 70-80%...samo sto smo se mi jako zblizili sa nasim ljudima koji su u vise tura dolazili u hotel posle nas,pa su se sami nudili i davali nam kljuceve od svojih soba,da ostavimo stvari,istusiramo se,presvucemo,pa cak i dremnemo...a posto su nam prilikom odjave na recepciji isekli narukvice, hranu i pice su nam nasi ljudi donosili iz barova u tolikim kolicinama da nam je bilo neprijatno,nismo im to trazili jer nam je bilo glupo,a opet nismo ni zeleli da ih odbijemo. Da vam ne kazem da su skidali svoje all incl. narukvice i stavljali nam na ruke kako bi mi isli u restoran na rucak i veceru,narukvice se jako lako skinu sa ruke i vrate,pokazali mi ljudi... :rolleyes: Poenta cele ove price je ta,da mi nismo imali potrebu da uplatimo taj poslednji dan do kraja,a kostalo bi nas u to vreme,kao 5 dana letovanja. :zid:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Vejaut ga je rasprodao u kratkom roku

 

Vejaut ga je rasprodao u kratkom roku:rolleyes:

 

Hotel je odlican. Lokacija, sadrzaj, cena. Bas se brzo rasprodao. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, vratili smo se iz Sindbada u nedelju. Hotel je opravdao sve što sam očekivala. Sve je uredno, čisto, vrlo su ljubazni na samoj recepciji i izaćiće u susret za većinu stvari.

Sef je besplatan, samo popunite formular pri dolasku.

Doručak je od 7-10h, odličan izbor, od jaja na sve načine do sireva, suhomesnatog i salata, za svakog po nešto. Imaju odličan izbor peciva, voća i slatkiša. Užina je 12-17h kod bazena (najčešće su bili pomfrit, neke pizza pitice i krofne ili mini palačinke). U restoranu u sklopu plaže za užinu su i supa, burgeri, pasta, salate, kolači i sladoled. Mi se nekim danima nismo ni vraćali na ručak u hotel (13-15h). Večera je od 19-22h. Isto bude veliki izbor predjela, peciva, kolača. Pastu prave po vašoj želji na licu mesta. Obavezno bude neko pečenje ili riba koju služi kuvar (bilo je kozije, ovčije, svinjsko meso, piletina, pačetina). Bar po dve vrste supe ili čorbe i deo za decu što je meni bilo najbitnije, manje začinjeno :)

Animacija je bila i na plaži i u Aqua parku - aquabik, trbušni ples, odbojka, vaterpolo, kako koji dan.

Sobe se čiste svaki dan, menjaju peškire i posteljinu ako ima potrebe. 

Narukvice ostaju do polaska, apsolutno sve koristite dok ne krenete na aerodrom. Sobu na kraju nismo doplatili, jedan divan par iz Šapca nam je dao ključeve svoje sobe i mnogo nam je značilo. Inače je cena 35$ do 21h. 

Ako sam nešto preskočila, pitajte.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je hotel Sinbad Beach Hotel zatvoren zbog renoviranja? Imam takvu informaciju,pa reko da mi kazete iz prve ruke.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zatvoren je za goste, mislim ne izdaju se sobe. Neometano se koristi plaža, bazeni, barovi i restoran kod bazena.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka