Andjelka777

Iberotel Aquamarine Hurgada

52 poruke u ovoj temi

ovaj hotel ima sve moje preporuke. Ogroman je, sa novim krilom koje je otvoreno ove godine. Prelepe sobe, savrseno sredjeno dvoriste i ogromni bazeni. Hrana je isto tako odlicna i veoma raznovrsna..Jedina mana je hotelska plaza tj. more koga jednostavno nema. Morate ici najmanje 500m od plaze da smocite noge bar do kolena. Postoji plaza susednog hotela koji je zatvoren na kojoj mozete da se kupate, ali tamo nema lezaljki. Jos jednom da ponovim, sve preporuke za ovaj hotel...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zar je moguce da ove godine niko ne planira da ide u ovaj hotel? :) Decko i ja razmisljamo da uplatimo ovaj hotel, culi smo da su Egipcani prilicno neuredni i aljkavi, a meni je cistoca najbitnija, tako da sam po komentarima shvatila da je u ovom hotelu usluga na nivou, sto mi je iskreno bitnije od plaze. Na kraju krajeva, ima gomila bazena koja ce zadovoljiti moje potrebe. Da li neko od vas ko je bio moze da mi kaze koja je razlika izmedju standardne i superior sobe? Hvala unapred na odgovoru :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cistoce imate i u drugim, bolje rangiranim hotelima,ali ako hocete bas ovaj-najbolje pitajte u agenciji razliku izmedju ove dve vrste soba.a uvek na sajtu hotela mozete videti kakve su sobe u ponudi,oni tacno stave kako izgleda obicna,a kako superior.i superior je uvek superior,obicno je veca,sa nekim dodacima,vecim kupatilomboljom lokacijom,sve su to finese neke,kao sto rekoh-ko pita ne skita!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zar je moguce da ove godine niko ne planira da ide u ovaj hotel? :) Decko i ja razmisljamo da uplatimo ovaj hotel, culi smo da su Egipcani prilicno neuredni i aljkavi, a meni je cistoca najbitnija, tako da sam po komentarima shvatila da je u ovom hotelu usluga na nivou, sto mi je iskreno bitnije od plaze. Na kraju krajeva, ima gomila bazena koja ce zadovoljiti moje potrebe. Da li neko od vas ko je bio moze da mi kaze koja je razlika izmedju standardne i superior sobe? Hvala unapred na odgovoru :)

Mislim da neces pogresiti sa ovim hotelom. Cist je, relativno nov i ogroman. To je spanski lanac i od svih hotela u kojima sa ja tamo bio daleko najbolji. Jedina mu je mana more, ali i to ima resenje posto imas plazu susednog hotela. Devojka i ja smo platili superior sobu i nismo nista vise dobili od onih sto su platili obicnu. Mislim da je jedina razlika sto je superior soba mozda malo veca i ima pogled na bazene. Toliko.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pročitah na Tripadvisoru da (konačno) postoji ponton u ovom hotelu. Bilo bi lepo da neko ko se nedavno vratio napise koju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ide u ovaj hotel u periodu od 9.08. - 20.08. ? :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ima novija iskustva da podijeli o ovom hotelu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26052
    Ukupno tema
    869356
    Ukupno poruka