Andjelka777

Iberotel Aquamarine Hurgada

52 poruke u ovoj temi

Da i mi smo svjesni da je plaza katastrofa, ali to nama nije ni blizu prioritet kao kvalitet usluge u hotelu( hrana, higijena, usluga), tako da ionako ne planiramo puno vremena provoditi na plazi kakva god da je. Ja sam 2008. godine bio u Hilton long beachu i za 8 dana u more sam usao cca jednom dnevno, tako da utisak i misljenje o nekom hotelu zavisii prije svega od nasih ocekivanja i prioriteta..

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima internet tj. verovatno ima, ali ne verujem da je besplatan. Da li mozda znas koja je cena po danu?

Unapred hvala

Ima internet. Mislim da je 15e dan.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U MFT ima album Iberotel pa ako nekog zanima moze da pogleda kako izgleda ove godine :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Natasa, mozete li napisati par savjeta vezano za sobe. Ja i djevojka smo uzeli standard sobu, da li se ona od superior sobe razlikuje samo u velicini ili u sadrzaju i poziciji? Kakav je pogled iz soba, da li recepcionera treba "preventivno" podmiti kako bi dobili sobu sa boljim plozajem? osmeh1.gif

Da li ste vi isli na neku susjednu plazu od drugog hotela, koji je napusten, i da li ta plaza ulijeva koliko toliko optimizma? osmeh1.gif

Unaprijed hvala na odgovorima

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima internet. Mislim da je 15e dan.

Uf pa to je jako puno, ako je 15e po danu. A da li ima nekih prodavnica ili internet caffe u sklopu samog hotela jer predpostavljam da oko njeha nema nista.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cao svima!!! interesuje me da li je neko bio ove godine u ovom hotelu i da nam da malo opis te plaze tj. koliko je katastrofalna??? interesuje me i kakva je hrana i hotelski sadrzaj? i da li je istina da je najdublji bazen 1.40 m?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juce sam se vratila sa letovanja, boravili smo 14 dana u ovom hotelu. Odista je hotel savrsen, hrana, pice, sobe, sama usluga, higijena, bukvalno je sve odlicno. Kao sto vecina pise jedina mana im je more, ne plaza jer je i ona odlicna, ali mora nema. Ako ga bude najveca dubina je do kolena. To sto neko pise da ce da je prodube od toga nema nista, rekli su nam da je to zasticeno i da ne sme da se produbljuje. Mi smo se kupali na plazi odmah pored hotela, imaju super plazu koja je produbljena, a hotel ne radi.

Sto se tice lezaljki na bazenu ih ima dosta ali se zauzmu jako rano, mislim i pre 7, ali na plazi imate dovoljna sto je nama bilo i najvaznije jer smo se kupali u moru, a ne u bazenu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

snorki,hvala puuuuno....danima vec cekam da neko napise nesto o ovogodisnjem iskustvu o ovom hotelu! drago mi je da postoji ta plaza pored,pa da se bar malo okupamo u moru ;)))) recite mi samo kakav je program uvece u hotelu i je li hotel prebukiran.....i da jel flasirana voda ulazi u all inclusive program? hvala unapred! pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dali je neko bio u hotelu i ako je, kako mu je bilo, može malo opširnije, sadržaj hotela, udaljenost od centra itd...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Citala sam da imaju taj problem sa morem iako sam se morala licno informisati ,tako sto sam licno nazvala agenciju i pitala ih o dubini mora.Oni su rekli da postoji mogucnost povlacenja mora ali da je trenutno more ok i da ima dubine da se zapliva.Sto se tice hotela cula sam same pohvale tako da se nadam da cu biti zadovoljna odabirom hotela.Putujem 5 sep.i moram reci da jedva cekam! Ako se neko u skorije vrijeme vratio iz hotela Iberotel Aquamarine molila bi da ostavi neki komentar o hotelu i plazi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Citala sam da imaju taj problem sa morem iako sam se morala licno informisati ,tako sto sam licno nazvala agenciju i pitala ih o dubini mora.Oni su rekli da postoji mogucnost povlacenja mora ali da je trenutno more ok i da ima dubine da se zapliva.Sto se tice hotela cula sam same pohvale tako da se nadam da cu biti zadovoljna odabirom hotela.Putujem 5 sep.i moram reci da jedva cekam! Ako se neko u skorije vrijeme vratio iz hotela Iberotel Aquamarine molila bi da ostavi neki komentar o hotelu i plazi.

Moji prijatelji su bili prošle godine i hotel je ok, ali mora nemasad.gif. Kažem ovako jer je jako plitko (20-30cm) i taj plićak je jako dug, tako da od plivanja nema ništa. Takva je situacija kad je plima (posle podne i uveče). Kad je oseka (pre podne) more se povuče i plićak se pretvori u nešto nalik isušenoj močvari. Ne računajte da je to fini sitan pesak, to više liči na blato iz koga izlaze male krabice. To izgleda i jeste poprilično ružno. Pogledajte slike plaže na Tripadvisor-u. Ja sam ih pokazala prijateljima pre polaska, ali su mi oni po povratku rekli da nisu verovali da je to baš tako. Budite sigurni da je na toj plaži nemoguće kupanje, plivanje ili samo brčkanje. To je moguće na plaži napuštenog hotela pored, ali i ona nije nešto posebno (kao veštačka lagunica). Sve u svemu, iako obožavaju more, vreme su provodili pored bazena i kažu da su doživljaj da su na moru imali samo na izletu na Rajsko ostrvo.

Nije mi jasno kako agencija da je takve informacije i šta to znači da postoji "mogućnost povlačenja mora, ali da je trenutno ok" !???!! Nadam se da su nekad čuli za plimu i oseku. Neverovatno!

Inače, sam hotel je više nego ok.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Agencija preko koje idemo zvala je Wayout i pitala ih za more,on su rekli da nisu imali ne zadovljnih gostiju po pitanju toga i ponavljam kazu da se more zna povuci pa da bude plitko ali trenutno stanje na plazma je ok.Sto znaci da se mozemo kupati i da ima dubine ali naglasili su da se to moze desiti (povlacenje mora ) u periodu u kojem budemo dolazili ali i ne mora. Ne znam sta da ocekujem ali moram se nadati boljem, ako ne bar cu da iskoristim susjednu plazu. U najgorem slucaju imamo bezene i Rajsko ostrvo!!!

Izmenjeno (Femme)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel je sjajan,plaza super ali DUBINA VODE NIJE NI DO KOLENA I NIKAKVA MOGUCNOST PLIVANJA NE POSTOJI.Sem na plazi napustenog hotela sa leve strane.kad je oseka sve to izgleda kao sto je LADY M napisala.Bili smo prosle godine.I stvarno ne razumem "povlacenje mora"totalna glupost.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo da podijelim utiske obzirom da sam se juce vratila. Hotel je super, moram priznati da je mnogo cist i da su mnogo usluzni. Sto se tice plaze i mora moram reci da mora nema jer je goli plicak i treba da se hoda oko 800 metara da bi dostigli neku dubinu koja je do koljena. Ali zato postoji susjedna plaza gdje se fino mozete okupati ali tu su samo suncobrani bez lezaljki. Ja sam tu uzivala obzirom da je bilo prijatnog vjetrica a i samo more je toplo. Sto se tice jela meni se nije dopalo, sve je pre zacinjeno i tek ponesto se nadje i za nas ukus, ali to su makarone, riza, pofrit, jaja itd....Bazeni su svi sa slatkom vodom ali ono na sta morate da obratite paznju jeste da oni za bilo sta traze baksis kao npr.ako vam u restoranu gdje rucate konobar nadje stol on ocekuje da mu to platite. Isto tako kada se razduzujete iz hotela oni vam nakace nepotrebne troskove iz mini bara i ako se vi ne slazete oni vrse provjere i do sat vremena. U stanju su da vas zadrze kad odlazite iz hotela za aerodrom samo da bi vi platili ono sto niste ni popili ni pojeli jer vi nemate vremena da cekate. Sto se tice ostalog ja sam zadovoljna. Ako planirate negdje taksijem nista ne neplacajte vise od 5 dolara.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Da li su stvarno svi bazeni 1.4m dubine?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25887
    Ukupno tema
    862213
    Ukupno poruka