Andjelka777

Iberotel Aquamarine Hurgada

52 poruke u ovoj temi

Evo kako stvari stoje , ja sam bio tamo u tom hotelu, sam hotel je extra tj sobe , hrana i sve sto ide uz to, ali nema nigde hlada tj nema te na bazenu suncobrane nego samo neku malu nadstresnicu koja je pored bazena ali nju zauzmu stranci jako jako rano tako da na bazenima nema hlada, Situacija sa plazom je tek prica za sebe plaze i ima ali nema mora jer se povuklo , a i kad je tu onda je jako jako plitko. Samo hotelski komplesk ja jako veliki i jos uvek se gradi , tako da ce te najverovatnije malo i cuti kako se u 7 am lupa po gradilistu, oko samog hotela je gomila nicega tako da Vam preporucujem da odma menjate hotel.

Izmenjeno (gledalac123)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari, ja idem u Iberotel 25.08., da li postoji neko ko je u skorije vreme bio u ovom hotelu da podeli iskustva sa mnom. Moj drugar je bio krajem juna u ovom hotelu i vratio se prezadovoljan. Kaže da je sve čisto, lepo, da su radnici uslužni i ljubazni, da je hrana odlična. Jedino što mi je skrenuo pažnju jeste to da je plaža odvratna jer je more jako plitko u tom delu. Sada čitam potpuno drugačije klomentare po forumima. Kažu da je hotel prebukiran, da nema infrastrukturu da podrži toliko turista (ovde pre svega mislim na glavni restoran u kome je navodno konstantna gužva). Da li je ovo tačno? Molim vas ako neko ima neko novo iskustvo, neki savet i slično neka napiše ovde

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

[Ja sam bila 19.07.2010. hotel ti je boli glava, usluga na nivo, hrana je fenomenalna i raznovrsna, plaza jeste malo losa, tj.dok stignes do dubine treba ti jedno 10 min hoda, ali pored iza tobogana imas plazu drugog napustenog hotela , koja nije losa, u periodu kad sam ja bila bilo je tri hiljade turista i guzva se nije osetila,u restoranu zavisi kad odes na dorucak , rucak ili veceru, guzve ima,ali nije nista strasno, jedina mana je sto nemaju dovoljan broj lezaljki pa moras da ustajes oko sest da zauzmes peskirom mesto i da se vratis u krevet, obavezno idi u Kineski , Libijski restoran bili smo i u Italijanskom , ali smo posle otisli na regularnu veceru u restoranu imas besplatne koktele alkoholne naravno na raspolaganju preko celog dana, znaci nemoj da slusas svakakve price videces i sam, lep provod i uzivaj

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas smo uplatili Iberotel Aquamarine!

Letimo 30.10.

Da li je netko bio u tom hotelu,kakva su vam iskustva,misljenje,savjeti!?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Baš niko nije bio u tom hotelu? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mene interesuje ovaj hotel, vidim da je nov, da li je neko bio prosle godine, kakva su iskustva?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel je exrta...plaza losa jer je plitka ,mada su obecali da ce ove godine produbiti.hrana je odlicna,usluga odlicna...ako nekoga jos nesto interesuje neka pita :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam danas uplatila za ovaj hotel, idemo 20.07., nadam se da cemo se lepo odmoriti, sto mi je i najvaznije. Malo me plasi plaza jer je plitka, tako nam je bilo i prosle godine u jednom hotelu, ali nije bio toliki problem za pesacenje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mi smo hteli u ovaj hotel,zaista lepo izgleda,al odustali zbog plaze.zaista,nama je najvaznija plaza,ipak provodimo skoro 12h na njoj dnevno,ali kad smo citali da je bas plitko i to,odustali..al ne sumnjam da ce vam biti super,a i nije svakom plaza toliko bitna..

bas nam javite kako je tamo,malo novih utisaka nije na odmet..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

generalno, sva 3 hotela koja se naalze tu jedan pored drugog imaju taj problem sa plazom - Iberotel, Titanic, eventualno pharaon sonesta (to moze lepo da se vidi i na satel. snimku). Iberotel u Makadiju je fenomenalan i sto se tice samog resorta a i plaze. Nase agencije ga na zalost ne rade, verovatno nisu uspeli da dobiju povoljnu ponudu za njega.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nama se svidja i fort arabesque u makadiju,al ga nasi ne rade..ima fantasticnu plazu i sav je ususkan..

ako nista drugo,bar nam je prvi "komsija" s jedne,a Tia Heights sa druge strane..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

plazu znaci nisu produbili ako su vam sada rekli u agencijama da je plitka a obecali su(menadzer hotela).Voda nije ni do pola lista minimum 500 metara.Ali plaza susednog hotela sa leve strane koji inace ne radi(prosle godine nije)je sasvm ok i ide do dubine od dva metra.plaze su jedna do druge,nema ograde tako da slobodno se moze kupati.Sve ostalo sto se tice hotela je super.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ima internet tj. verovatno ima, ali ne verujem da je besplatan. Da li mozda znas koja je cena po danu?

Unapred hvala

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja i djevojka idemo u ovaj hotel 19.07. preko Argusa, procitali smo puno pozitivnih komentara i polazemo velike nade, pa cemo vidjeti sta je od svega toga istina:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

istina je sve da je hotel jako dobar,istina je da plaza nikakva!tako kazu ljudi koji su bili...i nama je jako zao,steta-dobar hotel,nov,cist,uredan,kulturan,al dzaba..makar za nas..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26048
    Ukupno tema
    869204
    Ukupno poruka