anastasija

Odmor na Halkidikiju sa bebama i manjom decom

119 poruka u ovoj temi

E hvala puno za brze odgovore i detlje vezane za hanioti.Mi prvi put idemo u taj kraj i zato nam je bitno da saznamo po neki detalj.Mislim da je nasa soba ova sa slike treca etaza levo preko ns kompasa.Jos me zanima ako ste isli kolima da li se prolazi pored voterlenda , ikee dzamba

i da li ste pazarili u lidlu ili u nekom od marketa u haniotiju

Išli smo kolima naravno svake godine idemo u Ikeu. Isplati se da odete ako vam treba nešto za kuću, išli smo i u džambo. Jeftina roba doduše kineska. Najviše vredi otići u Mega outlet. Tamo je kupovina bez poreza. Ima da se nadje svašta kvalitetno i povoljno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prosle godine bili u larisi i obisli ove soping centre.Interesuje me da li je lako da se nadje taj autlet i da li su blizu jedan drugom.A dzambo nas interesuje zbog igracaka. Kao i ta glavna ulica u solunu jeste li bili tamo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kupovinu smo u Haniotiju obavljali u Masutisu jer je bio najbliži i najsličniji našem Maxiju. Cene su isto OK. U Lidlu nismo bili jer znamo od Grka da je loš kvalitet robe i uglavnom ide sve na više kao npr. kod nas u Metrou. Mega Outlet se nalazi odmah pored Ikee. Džambo je isto tu u blizini i stvarno je povoljan ali je SVE kineska roba. Markirana roba ima cene kao i u većini drugih radnji.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno pomogli ste nam da lakse podnesemo ove ledene dane . Jedva cekamo prolece i leto i tih desetak dana putovanja i odmora . Mi smo prosto zaljubljeni u Grcku i jedva cekamo da jos malo porastemo (sin nam ima 4 godine)pa da krenemo po ostrvima. Jos uvek imamo strah jer smo nagrabusili u Crnoj gori pa samo dokle kolima mozemo zasada.Ako imate nesto interesantno jos da dodate mi smo svakodnevno na ovim forumima .Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim Vas da li je iko bio u hotelu Ammon Zeus, ja planiram sa porodicom i prijateljima da idem pa me zanimaju iskustva, idemo svojim kolima , hvala svima za odgovore

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E hvala puno za brze odgovore i detlje vezane za hanioti.Mi prvi put idemo u taj kraj i zato nam je bitno da saznamo po neki detalj.Mislim da je nasa soba ova sa slike treca etaza levo preko ns kompasa.Jos me zanima ako ste isli kolima da li se prolazi pored voterlenda , ikee dzamba

i da li ste pazarili u lidlu ili u nekom od marketa u haniotiju

Neposredno prolazite blizu svega navedenog. Ako zelite da idete u Ikeu, Dzambo mogu detaljno da Vam objasnim kako najlakse do njih. ;-) U voterlend mozete preko neke grcke agencije, mada je bolje ako idete sopstvenim prevozom da idete sami, da ne placate bez veze i prevoz, posto vam nece prodati samo karte. A karte mozete kupiti na ulazu. Lidl je nekoliko kilometara ispred Kalitee, a od Haniotija nekih 18 km, tako da je mozda najbolje da svratite u dolasku. Videcete ga sa leve strane, nekoliko kilometara posle Nea Fokee. Suhomesnate stvari i kozmetika je jeftinija, ostalo onako. U Haniotiju imate Arvanitidis, Masutis i mnogo drugih manjih marketa. Ali ova dva su najveca.

Ako vam treba jos nesto samo recite.;-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna da li i u kojim trznim centrima u Solunu ima decijih igraonica , kako bi muz ili ja ostali sa detetom tamo, a drugi na miru obavio shoping (a to cu verovatno biti ja)? Hvala !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Neposredno prolazite blizu svega navedenog. Ako zelite da idete u Ikeu, Dzambo mogu detaljno da Vam objasnim kako najlakse do njih. ;-) U voterlend mozete preko neke grcke agencije, mada je bolje ako idete sopstvenim prevozom da idete sami, da ne placate bez veze i prevoz, posto vam nece prodati samo karte. A karte mozete kupiti na ulazu. Lidl je nekoliko kilometara ispred Kalitee, a od Haniotija nekih 18 km, tako da je mozda najbolje da svratite u dolasku. Videcete ga sa leve strane, nekoliko kilometara posle Nea Fokee. Suhomesnate stvari i kozmetika je jeftinija, ostalo onako. U Haniotiju imate Arvanitidis, Masutis i mnogo drugih manjih marketa. Ali ova dva su najveca.

Ako vam treba jos nesto samo recite.;-)

E Vesna hvala puno na odgovoru.Ako sam te dobro shvatio sve ovo se nalazi u blizini autoputa kojim dolazimo, mada sam ja bio u dzambu pre nekoliko godina i ucinilo mi se da je negde uz luku mada je to mozda varka jer sam imao vodica u kolima pa nisam zapamtio.Kakve su vase preporuke da li da se svrati u povratku ili da se pravi izlet, i sta najpre treba videti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izvinjavam se sto upadam kao indijanac ali mozda vam ove informacije pomognu.

U Solunu imate tri prodavnice Jumbo i to: Oreokastro, Pilea i Port od Thessaloniki.

Address: 6th km Thessaloniki-Oreokastro

County: Thessaloniki

Tel.: (+30) 2310682068

Address: 8 Marinou Antipa str., 55501, Pilea Thessaloniki

Tel.: (+30) 2310471497-8

Address: 43 26th October str. & Kefallinias str, 54627

Tel.: (+30) 2310502800-1

Tacan polozaj i kako mozete da dodjete do njih imate ovde:

http://www.jumbo.gr/en/stores-premises-stores-network

Od Kasandre se najlakse nalazi Pilea. To je prodavnica koja se nalazi u blizini Ikee ali mislim da je najbolji izbor Oreokastro.

To je najveci Jumbo u Solunu i u blizini imate Beneton outlet. Nalazi se u neposrednoj blizini Egnatia odosa.

Licno mislim da je bolji izbor napraviti izlet za shoping do Soluna nego svracati usput to posebno vazi za one koji putuju sa decom.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@elzner'

hvala puno na iscrpnom odgovoru sigurno cemo to obici i jos nesto da li vredi otici u woterland.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam do sad bio u dva aqva parka. Taj kod Soluna i na Krfu. Moram da priznam da mi je bolji na Krfu ali nije los ni ovaj kod Soluna. Waterland Thessaloniki je najstariji i najseverniji aqva park u Grckoj. Ako mozete da iskombinujete shoping sa aqva-parkom svratite. Ja licno samo zbog aqva-parka ne bih dolazio. Cena karte za odraslu osobu je oko 15 eura.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@elzner

Hvala jos jednom na odgovorima i cucemo se jos puno do polaska jer ima puno vremena cao.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema na cemu tu smo da pomognemo. A i brze ce nam proci ovi hladni dani. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E da da jedva cekamo prolece ovo se bas oduzi.Pricajte mi nesto o haniotiju ako znate jer mi prvi put idemo u taj kraj.Sta vredi obici , videti i tako.Ako vas nesto interesuje mi smo do sada bili u Parliji leptokariji i Stavrosu.Bili smo i na izletu do Larise i Nei porija.Sve u svemu bilo nam je lepo jer smo imali vile maltene na samoj obali ciste i prostrane a sada idemo u Natasu u haniotiju.Ako neko ima moze i neke slicice vile iznutra ili okline i tako.Pozdrav cujemo se

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sto se tice Kasandre do sad sam dva puta bio u Pefkohoriju (2003. i 2010.). U Hanioti sam isao par puta uvece tako da sto se tice nekih saveta u vezi njega ima boljih sagovornika od mene. Generalno nema tu sta da se obidje (mislim na celo poluostrvo Kasandra).

Po meni najbolja plaza je Xenia beach (o njoj su vam vec pisali). Za nabavku osnovnih namernica preporucujem Masutis i to je to. Ako vam se zadesi neki dan los za kupanje (koliko sam razumeo idete u junu) predlazem vam da odete do Soluna.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865771
    Ukupno poruka