anastasija

Odmor na Halkidikiju sa bebama i manjom decom

119 poruka u ovoj temi

SAMO DA SE JAVIM DA SMO REZERVISALI DIONYSOS ZA 04.09, NADAM SE DA SE NECEMO POKAJATI biggrin.gif .

HVALA PUNO NA POMOCI...

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

SAMO DA SE JAVIM DA SMO REZERVISALI DIONYSOS ZA 04.09, NADAM SE DA SE NECEMO POKAJATI biggrin.gif .

HVALA PUNO NA POMOCI...

E bas nam je drago da ste se odlucili za Dionysos i verujemo da ce vam biti lepo.biggrin.gif

Da li ste uzeli prizemlje ili prvi sprat?

Veliki pozdrav i nadam se da cete podeliti vase utiske kada se vratite iz Haniotija.cool.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

HVALA PUNO NA POMOCI...

I mi idemo u Dionysos 04. septembra, sa trogodisnjim detetom. Preko koje agencije ste uplatili i da li idete kolima? Koliko se secam idete sa bebom?

Mozda se i vidimo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi se takodje nadamo biggrin.gif , opredelili smo se za apartman na prvom spratu posto nam je i devojka iz agencije Perla proporucila isti zato sto je manje bucno (uvericemo se sami kada dodjemo tamo).

Bez brige, javicemo se cim se vratimo sa letovanja wink.gif

Hvala puno na pomoci...

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

ja počeh na vreme da se informišem....:-P Planiram sledeće leto s obzirom da sam ovog izostala, nekako se odlučih manje -više za hanioti, zato što bismo išli kolima sa decom, pa samo kopneni deo dolazi u obzir. Evo ovako, idućeg leta će moje devojke napuniti godinu dana a vodili bismo i babu i dedu. Šta preporučujete od smeštaja, koja agencija daje dobar popust za decu i gde postoji mogućnost unošenja krevetca? I još kakve korisne napomene, svi saveti i sugestije su dobrodošli. Hvala unapred:):):)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hanioti je odlican izbor za letovanje sa decom tog uzrasta.

A sto se smestaja tice, verujem da ce ponuda za narednu godinu biti jos sadrzajnija u odnosu na predhodne.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hanioti je odlican izbor za letovanje sa decom tog uzrasta.

A sto se smestaja tice, verujem da ce ponuda za narednu godinu biti jos sadrzajnija u odnosu na predhodne.

hvala na savetu!:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala na savetu!

Bilo da se odlucite za Kaliteu, Hanioti ili Pefkohori necete pogresiti...Letujem vec neko vreme na Halkidikiju i ove godine smo u Pefkohoriju imali dve terase od nas preslatku bebu od 7 meseci i uopste se nisu pokajali i oni su poneli sa sobom rasklopljiv krevetac ...I u Haniotiju sam vidjala dece, ali ne toliko koliko u Pefkohoriju..... Ali kad vec idete kolima imacete prilike da obidjete sva mesta posto su po 3,4 kilometara udaljenosti jedno od drugog..I samo jedan savet kad vec idete kolima nemojte kupovati u malim marketima u mestu nego kad vec idete kolima posetite LIDL koji je kolima nekih 20tak minuta voznje kolima od Haniotija ka Solunu duplo je jeftinije .....Pozdrav i lepo se provedite :) ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakva su vam iskustva sa smestajem viseclane porodice po Grckoj (Halkidiki)? Od ove godine letuje petoclana porodica :) :) :)

Moja ideja je da mi treba apartman sa dve sobe (spavaca i dnevna) i obavezno parking mesto.

Dajte predloge, eventualno slike smestaja (ako imate ili znate gde da se vide)...

Unapred hvala.

Pozdrav.

PS. Ne bezim od kontakta direktno sa Grcima - vec sam slao zahteve za ponudu. Prihvatljiva cifra za smestaj recimo do 50 evra na dan (period: kraj juna - pocetak jula).

Izmenjeno (strela)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vila Lakis u Polihronom, ima puno njenih slika na netu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Balto,

hvala na prvom predlogu. Evo upravo posmatram slike i ne izgleda lose. Kakvo je mesto Polihrono? Ima li decijih igralista?

Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, slazem se, meni se jako dopada Polihrono, i ja imam klinca i najverovatnije ove godine mi cemo opet tamo. Pogledajte i vilu Anti 2, a i Tim travel ima bogatu ponudu za Polihrono. Veliki pozdrav.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi forumaši,

Htela sam da čujem Vaše mišljenje vezano za letovanje sa malom decom jer vreme leti,a uskoro će i Sajam turizma.

Želeli bismo da idemo negde gde je lepa plaža, gde ima ok hotel sa polupansionom po pristupačnoj ceni(ne bih da kuvam na odmoru) i gde nije baš gužva,a da mesto ne bude baš malo.

Prošle godine smo bili u Psakoudiji 10 dana za oko 680 evra, zadovoljni smo bili ali je mesto malo i brzo se prepešači.

Hanioti je lep,ali je u njemu baš gužva i gradska plaža je pretrpana pa smo morali da se vozimo na neku koja je bila 8km udaljena.

Ako neko ima dobru preporuku,bila bih mu zahvalna.

Kriterijumi su sledeci:

1. da bude relativno blizu

2. sa pescanom plazom

3. sa toplim morem

4. sa cistim morem

5. bez meduza i jezeva

6. bez velikih talasa

7. bez velike guzve

8. smestaj blizu plaze i

9. da bude relativno povoljno (korektan odnos cena/kvalitet)

Izmenjeno (Saphira)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Draga Saphira, ovo sve u jednom mestu na Halkidikiju je cini mi se nemoguce.osmeh1.gif

Prvo tamo gde zive jezevi znaci da je more cisto. Jezevi zive iskljucivo u perfektno cistoj vodi. Sada jes da susret sa njima nije bas prijatan, ali je voda sigurno cista.faca.gifResenje je mozda u gumenm sandalicama.wink.gif

Sto se tice svih tih mesta izmedju prvog i drugog prsta, Nikiti, Metamorfozi, Psakoudi...,sva ta mesta su mala, sa dva reda ulica i tu su uglavnom zastupljeni hoteli sa klopom. Imaju shuttle bus, posto su obicno i malo dalje od plaze, i vise su kompleksi sa svim unutar samog sebe.

Na prvom prstu je malo drugacija atmosfera. Mesta su porodicna, ali znatno veca. Pa kada su veca onda ima i vise ljudi, a onda je i guzva. Varijanta je ne ici u spicu sezone.

U Haniotiju pored te tkz.gradske plaze, postoji i Molos plaza. Na jednom delu plaze je beach bar Molos, a ostatak plaze koji se pruza sve do Pefkohorija je jeko lep, fenomenalan sitan pesak, nema guzve, jer su tu uglavnom privatne kuce i hotelcici. A udaljena je od kanala oko 1km prema Pefkohoriju. Tako da nema potrebe ici ni na Golden beach, ni na Kseniju, ako su to plaze na kojima ste bili. Problem u Haniotiju je sto ima jako malo hotela ili vila na samoj plazi ili blizu plaze. Sve je uglavnom malo udaljeno. Ono sto je bas na plazi je jako skupo.

Moj izbor sto se Kasandre tice, kada su mala deca u pitanju je Polihrono. Malo je porodicno mesto, a opet ne tako malo. Ima lepu plazu. Ima i guzve. Ali tamo gde ima mnogo ljudi znaci da je dobro.osmeh.gif Tako da je resenje birati deo sezone kada nije velika guzva. 2. polovina jula i avgust ne. Problem je sto svi hoteli koji su sa hranom su uglavnom van mesta. Ima ih dosta i to na delu izmedju Polihrona i Kriopigija.

Tako da je za mene savrseno resenje, a da budes u Polihronu, izabrati hotel apartmanskog tipa ili samo dobar apartman i hraniti se u restoranima. U Polihronu ima dva restorana, bar ja znam za ta dva, Viva i Kapetanios gde mozes uplatiti polupansion, dorucak i veceru, u paketu za 10e. Ne znam da li je puno ali to je moja kombinacija na Kasandri.wink.gif

Puno srece u potrazi za tvojim idealnim mestascem!wink.gif

Izmenjeno (natalijadjordjevic0)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala draga,ali kada si advokat onda nemaš baš puno ibora što se tiče vremena putovanja,tako da mi obično idemo u ciku sezone - 2.polovina jula.

Znam da je teško naći sve to,ali se nadam da bar većinu stvari neko mesto može da ima. Bar one najbitnije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865792
    Ukupno poruka