Aktuelne poruke na forumu

Aktuelne poruke se automatski ažuriraju   

1. Prethodnih sat vremena
  2. Ova poruka ne može biti prikazana jer je u temi za koju je potrebno imati najmanje 50 poruka kako bi joj se pristupilo.
  3. ASPROVALTA

Mi smo uvek išli kolima pa smo i kupovali u Lidlu koji se nalazi na onoj velikoj raskrsnici gde su ukrštaju putevi za Stavros, Asprovaltu i Vrasnu. Iskreno malo toga smo kupovali u Asprovalti jer su i cene po tim marketima dosta više pa se i ne sećam tačno gde se nalaze. 
  4. Danas
  5. Kolima u Grčku

Moze
  6. Kolima u Grčku

Moze.
  7. ASPROVALTA

Citam ovde da ima par velikih marketa u asprovalti ali na mapsu ne mogu da pronadjem lokaciju, cisto da vidim udaljenost od vile. Jel moze neko da napise gde su ako znaju lokaciju? Toliko pitanja imam a niko ne odgovara 
  8. Kolima u Grčku

Zdravo. Treba mi jedna informacija. Da li je moguce platiti putarine u Srbiji sa karticom? Uvek sam placao kesom, ali nikako da se setim da pitam da li primaju kartice. Hvala. 
  9. Pocinje odbrojavanje do polaska u Grcku

11.00h
  10. Mirage Bay Resort Aquapark 4* (ex Lilly Land Beach Club)

Mi uplatili Mirage preko WO. Ovaj greben na mapi koju je Marko postavio deluje da je poveci i ja se nadam da ce biti dovoljan za snorkeling. Nesto mi se ne ide na Rajsko ostrvo ako bas ne moram, mozda ako ima nesto blize i brze sto se korala tice 
  11. Juče
  12. Hotel Mercure Hurgada

krajnji levi deo, iza svega toga sto sam nabrojala, def. nije dostupan i dozvoljen za plivanje, osim da prosetate po doku sto preporucujem, mi smo tek poslednji dan prosetali po tom doku. tu se zavrsava plac hotela. i taj deo je potpuno neobezbedjen a i nebezbedan. krajnja desna strana bi bila divna za snorklovanje ali ne daju spasioci jer ste im iza ledja i vrlo blizu kamenja - zaboravih da dodam, tu je greben vrlo blizu povrsine vode i zaista bi se moglo nasukati na njega - ili bar nisu dali krajem septembra. bilo bi dobro da ovogodisnji gosti hotela potvrde. mogucnosti snorklovanja u ovom hotelu su super ako vam znaci da svaki dan procunjate malo maskom i pozdravite ribice, ali ne mogu nadomestiti snorklovanje na izletima i grebenima pri vecim dubinama.
  13. KEFALONIJA-opšta tema

Postovani, zanima me smestaj na Kefoloniji mesto Lassi vila Tzaki, da li je neko bio u ovoj vili? Da li bi ste je preporucili? 
  14. Fort Arabesque Resort, Spa & Villas

Ma hotel je odličan. Kad bi ubacili par tobogana bio bi najbolji Mi smo bili prošle godine, iako volimo da menjamo hotele, ove godine smo ponovili. Stvarno je sve savršeno. Kad bi bazeni bili čistiji... mada idemo tamo zbog mora tako da i nije neki minus. Bili smo u istočnom C krilu u prizemlju. Nismo imali neki pogled ali smo zato sa terase izlazili napolje što je dodatni plus
  15. LEPTOKARIA

Isti sam slucaj,bitno mi je da je cisto i da imam gde da spavam,nisam uopste zahtevan,tako da mi je svejedno u kojoj god da sam,posto vila bira agenciju(to je akcija neka)3 osobe prevoz i smestaj za 267e sto ti dodje 89e po osobi,polazak iz Bg 8.8. Nikad nismo uzimali lux vile,niti imamo bas novaca za to. Inace hvala puno.
  16. Тасос као инспирација

Ma pisacu obavezno jedan putopis, ovaj forum i clanovima istog zasluzuju to, jedan od onih "mojih" sa zgodama i nezgodama (nadam se bice ih MANJE  ) Samo da ugovorim sa lepsom polovinom, nesto se muca sa finansijskim delom, a lepo sam i reko da ponese koliko moze da ponese, ostalo je moje. Ali ta zenska gordost...   
  17. Ova poruka ne može biti prikazana jer je u temi za koju je potrebno imati najmanje 50 poruka kako bi joj se pristupilo.
  18. Palm Royale Soma Bay,Hurgada

Ukoliko ides preko Kontikija izlazak iz sobe je do 18 h a hranu i pice imas sve dok ne krenes na aerodrom... Takodje, postoji mogucnost da doplatis produzetak boravka u sobi do 21 h naravno ukoliko nije hotel rasprodrodao sve ...
  19. Koji hotel izabrati, Hurgada

Sinbad je lep sa velikom i lepom plazom.Koristi usluge 3 hotela tako da ima svega i svacega.Jedina mana ako to nekom smeta je to sto ih razdvaja ulica.
  20. Kampovanje na Kefaloniji

Nisam kampovala,  ali evo da vidite kako izgleda plaža u Karavomilosu:           Skroz desno:       je taj kamp,        vidi se na ovoj fotografiji, u daljini.    U blizini kampa je i jedno lepo jezerce,             i jedan fini restoran,       sa ukusnom hranom i pristupačnim cenama. 
  21. Palm Royale Soma Bay,Hurgada

Nema narukvica u Palmu a all Inc traje do polaska na aerodrom
  22. Palm Royale Soma Bay,Hurgada

Pozdrav svima, ako izadjem iz sobe u 12.00h, da li mi skidaju narukvicu sto bi znacilo kraj svim uslugama u hotelu?
  23. Hotel Mercure Hurgada

@kao rani mraz, hvala Vam puno na brzom  detaljnom daljnjem opisu... Kada ste Vi boravili ? Ipak, ponovno pitanje....levi deo gledano ka moru, ničija zona...? Naravno, mislim na ronjenje....Da mi niko ne pišti, ali ni da se ne nasučemo....?
  24. Istanbul, najnovije vesti

Hitno prodajem put u Istanbul za dve osobe za period 04.06-10.06, 7dana/4noci, kompletan aranžman je uplaćen kod agencije lavli travel. Prodajem za 200e!!! 
  25. Madrid

Ne znači da je, ako je na ovom forumu slabo interesovanje za Madrid, to generalno slučaj.    Pogledajte,                 sve vrvi od turista, iako je bilo izuzetno toplo (fotografije su nastale krajem juna/početkom jula prošle godine).  Madrid je divan  i svakako ga treba posetiti. 
  26. Ova poruka ne može biti prikazana jer je u temi za koju je potrebno imati najmanje 50 poruka kako bi joj se pristupilo.
  27. SIDE hoteli,opšta tema

ako se odlucimo za rent a car onda dim cave a ako bude busom onda damlatas. u svakom slucaju hvala za predlog
  28. Učitaj još poruka
  • Naši članovi

• Ukupno članova
      103535
    • Najviše članova online
      1108

date Shannon and Ashley www.dimazy.com
    Novi članovi
    date Shannon and Ashley www.dimazy.com
    Član sajta od: