Aktuelne poruke na forumu

Aktuelne poruke se automatski ažuriraju   

1. Prethodnih sat vremena
  2. Kolima u Grčku

Valjan, baš sam se začudio da nisi kontrirao na komentar a prošlo je 19 sati.....???
  3. Pocinje odbrojavanje do polaska u Grcku

106  
  4. Hurgada aktuelnosti

@buki.bu hvala. Ne znam sta da radim, haha. Od Kanarskih ostrva najvise me privlaci Gran Kanarija, mislio sam da je uklopim sa Lisabonom. Onda, sjetim se Hurgade i kako nisam bio 2 godine. A EasyJet ima toliko jeftine karte, prosto mole da idem u Hrg. Ma muke zive.. ne znam sta da vam kazem. 
  5. Kolima u Grčku

Uopšte nije prvi put, samo niste pazili na času
  6. Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

Duz setalista sve mozete platiti..msm na Old Town..restoran,poslasticarnica,kafic..dakle,ima..Ima cak i nekih partija uvece,zavisi da li budete tad na letovanju. Cene su jace u odnosu na Hrg.ali sam zaboravila iako sam gledala cisto da snimim kolike su.Jedino sto sam uzela jedno vece je mala flasica vode na baru Romance i kosta 1e,dete ozednelo . Bice vam lepo u Karibijenu,meni je bilo.Pozz
  7. Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

@Deana* Žao mi je što vam bar more nije toplo pa da nadomestite to što hotel nije po vašoj meri.. A da li u Sahl Hashishu ima neki kafić ili restoran nezavisno od hotela, pošto mi volimo da odemo na piće ili večeru van hotela? 
  8. Satova patrola do Grcke

Seckaju patrolu prilozima ko TV Pink filmove sa reklamama :( 
  9. Ova poruka ne može biti prikazana jer je u temi za koju je potrebno imati najmanje 50 poruka kako bi joj se pristupilo.
  10. Koufonisia- Skriveni biser Kiklada

Cijene vasih avio karata su i dalje super...naravno, svi gledamo da prodjemo jeftinije:-). Mi nikad ne znamo do zadnjeg hocemo li dobiti god.odmor, pa karte za nas dvoje placamo toliko ili cak vise-oko 400€ prosle god. Preko koga letite? Vidim da gledas preko Aegen-ovog sajta. Blue star ferry ne plovi, nazalost, izmedju Koufonisije i Donuse. Ta linija ide jedan dan na jedno, sledeci na srugo ostrvo. Small cyclades lines povezuje sva ostrva Malih kiklada, odnosno i ova dva, ali ne znam koliko dugo plovi izmedju njih, jer se nismo vozili. Previdjela sam da putujete sa djetetom, tako da razumijem izbor brzeg trajekta:-)
  11. LIMENAS

Hvala puno na iscrpnom odg  Ne ocekujem previse od smestaja s' obzirom na stvarno smesnu cenu aranzmana. Najvise mi se svidela lokacija hotela. Nije mi uostalom ni bitan smestaj samo da je cisto i da ima vode. Posto mi je ovo pred odmor a i pocetak sezone nadam se lepom vremenu ☺ Ako neko ima informaciju oko rent-a car bio bih mu zahvalan...
  12. Ova poruka ne može biti prikazana jer je u temi za koju je potrebno imati najmanje 50 poruka kako bi joj se pristupilo.
  13. Danas
  14. Satova patrola do Grcke

SAT: Mini-patrola Koridorom 10 - do Grčke i Bugarske
  15. Satova patrola do Grcke

SAT: Mini-patrola Koridorom 10 - do Grčke i Bugarske
  16. Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

Hvala, takodje planiram uzeti karticu na aerodromu. Hotel je Karibijen, ne vjerujem da ima interneta 
  17. Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

Zelim vam toplo more i lep odmor..i sto manje vetra,a to i sebi zelim. Internet obicno radi samo u lobiju,ako ne kupujete njihovu karticu.I ovako se mozete negde prikaciti u gradu ako idete (ne znam u kom ste hotelu).
  18. Pocinje odbrojavanje do polaska u Grcku

61 
  19. Juče
  20. Tasos-opšta tema

Hvala vam svima na iscrpnim i živopisnim opisima!  Čitajući razne teme vezane za Tasos, naišla sam na detaljne opise i slike većine plaža, tako da uopšte ne idemo nepripremljeni. A zahvaljujući vama, uvek se može saznati nešto novo. Ipak, drago mi je da nekad nešto zaboravim, pa se iznenadim, jer je faktor iznenađenja, kao što reče Apis, veoma važan. Međutim, kako o ukusima ne treba raspravljati, tako uzmem u obzir preporuke ljudi koje ne poznajem (čak i onih koje poznajem) sa zadrškom, jer sam se sto puta uverila da mi nije jasno zašto je nekome nešto prelepo ili ništa posebno dok je meni sasvim suprotno. Ali, isto tako, ako većina ljudi, koji mi se učine da imaju slične preference kao ja, savetuju odlazak na neku plažu, onda je 99% tako. I, naravno, oslanjam se na više izvora, pa iz svega formiram svoje mišljenje. Elem, htedoh još pitati imate li preporuku za neki fin restorančić, sa nekim dečjim kutkom kako se veče ne bi pretvorilo u horor ? Ništa fensi, opuštena atmosfera sa lepim ribljim specijalitetima...
  21. Hotel Sea Gull - Hurgada

Da li je nocu bucno sa ulicne strane? Predpostavljam da je danju al onda i nismo u sobi .  
  22. Gde iskoristiti vaučere za odmor u Srbiji?!!

Mene zanima da li je normalno da uz vaucere svaki dan moram da platim 250 din plus boravišnu taksu??? Ništa mi nije jasno tako da za pet nocenja moram da platim još 3000 iako mi vauceri pokrivaju pet nocenja??? Ko je ovde lud?
  23. Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

Ramazan pocinje 6.maja. A mi muslimani Ne bih sad pisala nesto o praktikovanju vjere, ali za mene je to poseban mjesec kad smo kod kuce porodicno i ne razmisljamo o putovanjima. Ja prigodila termin odmora da se kuci vratimo prije. Da sam se detaljnije informisala, sigurno bih prebacila odmor za juni. Nadati se najboljem, ako bude dobrog interneta ja cu se vama javljati sa svjezim informacijama
  24. Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

Da..rekose mi danas da vetar rastura (a u delu gde je Citadela posebno duva)..pa,nije to jos ono toplo vreme..bez maja nista.trebala sam ja kao i pre drugu polovinu maja..a ne na pocetku..no,kasno je sad. Bolje je bilo definitivno,ne volim da pricam kako nije,mada mozda i sto je april.Nije sezona pa su tako..opusteni..
  25. Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

Vidim da će uskoro biti nekih 30 stepeni. More je juče bilo prijatno, ali smo se danas. smrzle jer je baš duvalo, pa se nismo kupale. Samo 23 stepena. Ja sam bila 2015. od 5. aprila i bilo je 32-33 stepena, a vetar je duvao samo dan-dva.
  26. Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

Juli,avgust ne..ali mogli ste maj polovinu (i ja sam trebala) i pocetak juna jer je super. A to "april super u Hrg",oni kazu za svaki mesec Realno..za opusteno kupanje i ne preteranu toolotu maj je savrsen i pocetak juna plafon.Posle krece vrucina.Septembar i oktobar divni.Ostalo..za nas nije..jeste za strance koji se setkaju po izletima,ispijaju kafe i kuliraju,po bazenima...ali u onom "nasem" smislu da iskoristis sve sta si platio-i nije.
  27. Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

Veruj mi da je grozna. Moja prijateljica nije izbiračica, pa ostane gladna. Voća je nedopustivo malo i odmah se razgrabi. Hranu recikliraju. Sigurno je bilo bolje kad si ti bila, ali sad je loše. I restoran je musav. Konobari nose hrpe čistih tanjira pod miškom. Tanjuri i pribor za jelo nisu dobro oprani.  More je juče bilo prijatno, danas se povuklo. Danima duva vetar, a danas je baš bilo hladno. Nosimo kožne jakne i patike.  Nadam se da će sutra biti prijatnije.
  28. Učitaj još poruka
  • Naši članovi

• Ukupno članova
      100226
    • Najviše članova online
      1108

urutkioxos
    Novi članovi
    urutkioxos
    Član sajta od: