Aktuelne poruke na forumu

Aktuelne poruke se automatski ažuriraju   

1. Prethodnih sat vremena
  2. Sivota

3. Pelion

Данас смо нашли једну лепу увалу изнад Аг . Апостоли .   Кристално чиста вода , прозирна до дна невероватне зелене боје .    
  4. Gradski prevoz u Becu

https://fahrplan.oebb.at/bin/query.exe/en?ld=23&protocol=https:&seqnr=2&ident=9r.06644176.1566411806&OK#focus samo upisi pravu adresu hotela u pretrazivac ili najblizu stanicu  i dobices rezultat
  5. TORONI

S obzirom da svake godine svi polako ali sigurno dižu cene ni ja više nemam reper, posebno za početak septembra. Ali ako je ko što piše da imate u ceni suncobran i ležaljke i uzimajući u obzir komentare za ovaj smeštaj, mislim da 50e možete da izdvojite. Srećno i lep odmor.
  6. Ova poruka ne može biti prikazana jer je u temi za koju je potrebno imati najmanje 50 poruka kako bi joj se pristupilo.
  7. Danas
  8. NEI PORI

9. Ova poruka ne može biti prikazana jer je u temi za koju je potrebno imati najmanje 50 poruka kako bi joj se pristupilo.
  10. PLATAMON

Danas smo burazer i ja išli pešaka od NP do Platamona po preporuci na sladoled preko puta crkve, vrhunski
  11. Sivota

Piscina danas...
  12. Ova poruka ne može biti prikazana jer je u temi za koju je potrebno imati najmanje 50 poruka kako bi joj se pristupilo.
  13. HANIOTI

Супруга и ја увек летујемо у септембру, па ћемо и ове године бити у Ханиотију од 03. до 19.09. Додуше, ређе се купамо на градској плажи. Идемо колима и углавном смо стационирани на Гларокавосу, испод Пефкохорија. Али, након десетак година септембарског искуства, могу вам рећи да немате разлога за бригу. Прошле године, рецимо,  вода је била претопла, а ветар и таласи који би онемогућавали купање у мору нису баш карактеристични за Ханиоти (осим  када се погорша време, па буде олује и кише). Само опуштено и уживајте.
  14. OLYMPIC BEACH

Ma treba da se odpliva do Atine da bi dosli do plavog mora. Pre 4-5 dana more je bilo posle 20-30m od ulaska u tirkiz boji sto ja do sada nisam videla a dolazim godinama jer nije bilo puno kupaca. Inace su  bove mnogo dalje postavljene sto znaju svi koji su posetili ovo mesto i to mnogo dalje od onog dela gde pocinje bistra voda. Samo da ne preuvelicavate ne bi se pravio problem o samoj vodi u ovoj regiji. Ako vam se ne dopada to se lepo i jasno objasni, svi smo ljudi i imamo razlicite ukuse i potrebe, a ne “prljava i zagadjena voda”, koristite termine kojima ne znate znacenje.  
  15. Ova poruka ne može biti prikazana jer je u temi za koju je potrebno imati najmanje 50 poruka kako bi joj se pristupilo.
  16. Pocinje odbrojavanje do polaska u Grcku

9
  17. NEI PORI

Nesto mi se lose internet ucitava jer sam potrosio vreme na Taze kartici pa cu vam reci da cene na plazama idu od 2 evr za grcku kafu, frape je oko 2,5 -3 evr a pivo od 3 do 4,5 evr. Probacu sutra da ponovo posaljem cenovnik a plaze.  Giros pita je svuda skoro 2,8 evr. Samo na jednom Mestu kod parkica je 2,5 evr. Hleb u pekarama je oko 0,8do 1,2evr...  I tako dalje. Ima tu jos restorana i kafica i ne mora da znaci da sam ja skroz u pravu ali ja vam prenosim ono sto sam ja video ili gde sam bio.  Imam lose iskustvo samo sa jednim lokalom u novom NeiPoriju a to je HOME . Isto kod parkica.oni recimo imaju reklamu ispred ulaska na plazu o cenama i ponudi (Frape+krofna+voda=2,5 evr) a em su skuplji em ne donose to sto je u ponudi reklami . Nama su doneli 2 frapea i 1 vodu i rekli da ce kasnije stici krofne i jos 1 vida i nisu nam nista doneli . A plu svega su naplatili po 3 evra ponudu. Posle se vade kako je to stari cenovnik i kako je ta ponuda istekla i td..  Kod njih naravno nikad vise !!!
  18. HANIOTI

Moze da bude kisa a moze da bude i talasa... Moze da bude kisa a moze da bude i talasa...
  19. Omiljene fotografije

Sotiritsa Agiocampos, Larisa
  20. NEI PORI

Trenutno u Nei poriju guzva. Mislim na popodnevno vreme posle 12h . Na skupljim lokalima ima mesta na ovim jeftinijim sa koga vam saljem fotku cenovnika mozete naci mesto do 10:30-11:00 h posle nema . E da jos i ovo plaza je cista.a more trenutno mirno. Bar pre podne , popodne kad je veca guzva zaprlja se i voda ( zamuti od peska) i plaza . Ali bude i malo talasa ( neprimetno veci nego pre podne) Grci ciste ranije ujutro . Ali ne mogu ceo dan ici za nekima i skupljati smece .  Ako vas jos sta interesuje ...   
  21. HANIOTI

Kakvi je vreme druga polivna septembra u Haniotiju? Zanima me od 10-20og septembra da li je vida hladna za kupanje, ima li vetra, da li ima talasa... idem sa malom detetom pa mi je to mnogo bitno.    Videla sam na dugorocnoj prognozi accuweather i kaze da u tom periodu maximalna temperatura je 26-27 stepeni.  Pa mi to zvuci kao malo. Kakvi je vreme druga polivna septembra u Haniotiju? Zanima me od 10-20og septembra da li je vida hladna za kupanje, ima li vetra, da li ima talasa... idem sa malom detetom pa mi je to mnogo bitno.    Videla sam na dugorocnoj prognozi accuweather i kaze da u tom periodu maximalna temperatura je 26-27 stepeni.  Pa mi to zvuci kao malo.
  22. Ova poruka ne može biti prikazana jer je u temi za koju je potrebno imati najmanje 50 poruka kako bi joj se pristupilo.
  23. Ryanair - Rajan Er

Petarr, moras da se javis na Rayair-ov desk bez obzira sto ne cekiras prtljag, zato sto putujes u EU drzavu osim ako ne putujes sa EU pasosem. "...IMPORTANT INFORMATION FOR ALL NON EU/EEA PASSENGERS Irrespective of a passenger's visa requirements, all non-EU/EEA citizens must have their travel documents checked and stamped at the Ryanair Visa/Document Check Desk before going through airport security. Your boarding pass will display this information for routes that you must comply with this Visa/Document checks requirement..." Takse su ukljucene u cenu karte, nista ne dopacujes na aerodromu, vodi racuna o dimenzijama i tezini prtljaga da ti ne naplate visak Pise ti na boarding pass-u koliko ranije treba da dodjes na aerodrom, obicno je 1,5 sat pre poletanja  
  24. Ova poruka ne može biti prikazana jer je u temi za koju je potrebno imati najmanje 50 poruka kako bi joj se pristupilo.
  25. PLATAMON

Tako je to u Grckoj. Grci koji nemaju veze sa turizmom su totalno druga prica od onih koji su vezani za turizam. Tako da je cesta pojava neljubaznosti i nonsalantnosti u tom "resoru" pa se nasi ljudi neretko neprijatno iznenade. 
  26. OLYMPIC BEACH

Dzaba ti je da ponavljas. Ne citaju 
  27. Učitaj još poruka
  • Naši članovi

• Ukupno članova
      112606
    • Najviše članova online
      1108

Novi članovi
    chat Laurie and Andrea www.inmarcom.com
    Član sajta od: