Aktuelne poruke na forumu

Aktuelne poruke se automatski ažuriraju   

1. Prethodnih sat vremena
  2. Kolima u Grčku

Pa znas kako, za razliku od opskurnih vesti iz nekredibilnih izvora, ovde je neko izasao licno i malo uvijeno rekao sta i kako. Mozda vest moze da bude prenaduvana, ali ja ne ne bih klasifikovao kao fake news.
  3. Satova patrola do Grcke

Ova Turska me ič ne zanima.....kolima pogotovo.....Raspadneš se od vožnje do tamo a posle i nazad....da bi umočio d..e u slanu vodu 10 dana....Ne isplati se mrcvarenja.
  4. Kolima u Grčku

Pre nego što krenete sa osudom a da se upitate da li je vest tačna? Kad saberete izvor i onog ko je emitovao vest deluje da je vest lažna. A i gde je video? Ili bar inicijali onog ko piškio?  Ako je pak vest tačna a što ne uhapsiše tog kulturnog zbog ugrožavanja bezbednosti saobraćaja? Na osnovu svega vest je laž ili neko ne radi svoj posao . 
  5. Pocinje odbrojavanje do polaska u Grcku

...      48     ...     
  6. Ova poruka ne može biti prikazana jer je u temi za koju je potrebno imati najmanje 50 poruka kako bi joj se pristupilo.
  7. Pocinje odbrojavanje do polaska u Grcku

48..
  8. Kolima u Grčku

Jedna reč je dovoljna......STOKA.Tj vređam stoku........to ni ona ne bi uradila......
  9. Kolima u Grčku

Buahahaha kakva komedija
  10. Kolima u Grčku

...
  11. Kolima u Grčku

Mole se putnici da nuždu ne obavljaju u tunelu Manajle  Pa ljudi moji da li je ovo moguće  B92: Koridori: "Sa 138 kamera u tunelu vidimo i ono što treba i ono što ne treba" VIDEO http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2019&mm=05&dd=27&nav_id=1547226  
  12. PEFKOHORI

Vekice, mi smo prosle godine isli preko Oktopoda u Pefkohori. Dvoumili smo se izmedju Elize i Ksenije i izabrasmo Elizu, sto mislim da je bio pravi izbor.  Vecina iz nase grupe nije bas bila odusevljena Ksenijom. Nije ni neka katastrofa ali su dosta povoljniji bili utisci iz Elize i  vile Vilar koje su u ponudi Oktopoda.
  13. Hurgada aktuelnosti

Blue sky = Sky max
  14. Danas
  15. Hurgada aktuelnosti

Radi li su sa Planet tours i Bright sky travel.... e moguće da je to sad SkyMax.
  16. DASIA

Hvala! 
  17. Medjunarodno putno osiguranje

Moji prijatelji su prosle godine koristili Generali u Crnoj Gori (nisu hteli drzavno besplatno, koje sam ja koristio i gore objasnio) i zadovoljni su, jer su im ovde troskovi refundirani, a nisu bili zadovoljni lekarom, jer je njima trebao pedijatar, a pregled je izvrsio neko drugi (dal' lekar opste prakse ili tako nesto, zaboravio sam).
  18. Restorani i kafici na Rodosu

Restoran Luis, iza Casina. Nešto jače cene, ali hrana, ambijent i usluga vrhunski (topla preporuka za rižoto s morskim plodovima). Imaju i pice i paste. Preporuka za sto - pri kraju, tamo prema plaži, a ne prema gradu...manja gužva... U Harakiju, ako vas put tuda nanese, riblji specijaliteti su must, naši vodiči vele da je tu najsvežija riba i plodovi mora na Rodosu. Mi smo jeli u Kostas @ Elena restoranu, hobotnicu i dagnje na buzaru. Restoran je lociran odmah iznad gradske plaže (svi su im restorani manje-više na tom potezu), gazda je ono što bi se reklo prototip vlasnika restorana...diskretan, a 102% angažovan da gost dobije baš ono što hoće...cene više nego pristojne. U samom gradu, čuveni sladoled u Paladiu, na izlazu sa Hipokratovog trga. Imaju i crno na belo da su u nekom momentu 2017.pravili najbolji slani sladoled od karamela sa kikirikijem na svetu (mljac, predivan! Uzmeš u čašici, sedneš na one stepenice i uživaš za sve pare ). Kad stignem kući, okačim i poneku sličicu, sad nisam u prilici   
  19. Foto iz aviona: šta je ispod?

Čim smo poleteli sa surčinskog aerodroma (“easyJet”, let Beograd-Ženeva),         fotografisala sam ovo:    
  20. NEI PORI

Hvala,prosle godine je bila jako velika razlika ,40e cena direktno a 60e preko agencije
  21. Ova poruka ne može biti prikazana jer je u temi za koju je potrebno imati najmanje 50 poruka kako bi joj se pristupilo.
  22. Medjunarodno putno osiguranje

Generali se skroz pokvario, postali teski prevaranti...
  23. Medjunarodno putno osiguranje

Generali se skroz pokvario, postali teski prevaranti...
  24. Hurgada aktuelnosti

Ako mi verujete ja i ne znam koja agencija predstavlja WO u Hurgadi,mislim sta ce mi.
  25. Ova poruka ne može biti prikazana jer je u temi za koju je potrebno imati najmanje 50 poruka kako bi joj se pristupilo.
  26. DASIA

Naravno nikakav problem. Ukratko na lepoj lokaciji, da je kuća u odličnom stanju dobro održavana, nema buđi, vlage i neprijatnih mirisa. Dobra je kanalizacija iako je prizemna i kod obale. Nameštaj je dobar, posteljina se menja jednom u toku boravka. Poseduje sve od pribora u kuhinji potrebno za boravak... klima, wifi.. A što se prevoza tiče, ako je sopstveni cena se umanjuje 20% u smeni sa zvezdicom. Plaća se trajekt 15€  Iako ćete dobiti informaciju kod nekih da je uključen u cenu prevoza, cena prevoza je niža za 5€.   
  27. Hurgada aktuelnosti

Ne znam koja je. BigBlue/KT su sa mnom završili.
  28. Učitaj još poruka
  • Naši članovi

• Ukupno članova
      103797
    • Najviše članova online
      1108

andrewnq60
    Novi članovi
    andrewnq60
    Član sajta od: