Aktuelne poruke na forumu

Aktuelne poruke se automatski ažuriraju   

1. Prethodnih sat vremena
  2. Koufonisia- Skriveni biser Kiklada

Cijene vasih avio karata su i dalje super, naravno, svi gledamo da prodjemo jeftinije:-). Mi nikad ne znamo do zadnjeg hocemo li dobiti gd.odmor, pa karte za nas dvoje placamo toliko ili cek vise-oko 400€ prosle god. Preko koga letite? Vidim da gledas preko Aegen-ovog sajta. Blue star ferry ne plovi, nazalost, izmedju Koufonisije i Donuse. Ta linija ide jedan dan na jedno, sledeci na srugo ostrvo. Small cyclades lines povezuje sva ostrva Malih kiklada, odnosno i ova dva, ali ne znam koliko dugo plovi izmedju njih, jer se nismo vozili. Previdjela sam da putujete sa djetetom, tako da razumijem izbor brzeg trajekta:-)
  3. Ova poruka ne može biti prikazana jer je u temi za koju je potrebno imati najmanje 50 poruka kako bi joj se pristupilo.
  4. Satova patrola do Grcke

SAT: Mini-patrola Koridorom 10 - do Grčke i Bugarske
  5. Satova patrola do Grcke

SAT: Mini-patrola Koridorom 10 - do Grčke i Bugarske
  6. Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

Hvala, takodje planiram uzeti karticu na aerodromu. Hotel je Karibijen, ne vjerujem da ima interneta 
  7. Danas
  8. Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

Zelim vam toplo more i lep odmor..i sto manje vetra,a to i sebi zelim. Internet obicno radi samo u lobiju,ako ne kupujete njihovu karticu.I ovako se mozete negde prikaciti u gradu ako idete (ne znam u kom ste hotelu).
  9. Pocinje odbrojavanje do polaska u Grcku

61 
  10. Juče
  11. Tasos-opšta tema

Hvala vam svima na iscrpnim i živopisnim opisima!  Čitajući razne teme vezane za Tasos, naišla sam na detaljne opise i slike većine plaža, tako da uopšte ne idemo nepripremljeni. A zahvaljujući vama, uvek se može saznati nešto novo. Ipak, drago mi je da nekad nešto zaboravim, pa se iznenadim, jer je faktor iznenađenja, kao što reče Apis, veoma važan. Međutim, kako o ukusima ne treba raspravljati, tako uzmem u obzir preporuke ljudi koje ne poznajem (čak i onih koje poznajem) sa zadrškom, jer sam se sto puta uverila da mi nije jasno zašto je nekome nešto prelepo ili ništa posebno dok je meni sasvim suprotno. Ali, isto tako, ako većina ljudi, koji mi se učine da imaju slične preference kao ja, savetuju odlazak na neku plažu, onda je 99% tako. I, naravno, oslanjam se na više izvora, pa iz svega formiram svoje mišljenje. Elem, htedoh još pitati imate li preporuku za neki fin restorančić, sa nekim dečjim kutkom kako se veče ne bi pretvorilo u horor ? Ništa fensi, opuštena atmosfera sa lepim ribljim specijalitetima...
  12. Hotel Sea Gull - Hurgada

Da li je nocu bucno sa ulicne strane? Predpostavljam da je danju al onda i nismo u sobi .  
  13. Gde iskoristiti vaučere za odmor u Srbiji?!!

Mene zanima da li je normalno da uz vaucere svaki dan moram da platim 250 din plus boravišnu taksu??? Ništa mi nije jasno tako da za pet nocenja moram da platim još 3000 iako mi vauceri pokrivaju pet nocenja??? Ko je ovde lud?
  14. Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

Ramazan pocinje 6.maja. A mi muslimani Ne bih sad pisala nesto o praktikovanju vjere, ali za mene je to poseban mjesec kad smo kod kuce porodicno i ne razmisljamo o putovanjima. Ja prigodila termin odmora da se kuci vratimo prije. Da sam se detaljnije informisala, sigurno bih prebacila odmor za juni. Nadati se najboljem, ako bude dobrog interneta ja cu se vama javljati sa svjezim informacijama
  15. Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

Da..rekose mi danas da vetar rastura (a u delu gde je Citadela posebno duva)..pa,nije to jos ono toplo vreme..bez maja nista.trebala sam ja kao i pre drugu polovinu maja..a ne na pocetku..no,kasno je sad. Bolje je bilo definitivno,ne volim da pricam kako nije,mada mozda i sto je april.Nije sezona pa su tako..opusteni..
  16. Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

Vidim da će uskoro biti nekih 30 stepeni. More je juče bilo prijatno, ali smo se danas. smrzle jer je baš duvalo, pa se nismo kupale. Samo 23 stepena. Ja sam bila 2015. od 5. aprila i bilo je 32-33 stepena, a vetar je duvao samo dan-dva.
  17. Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

Juli,avgust ne..ali mogli ste maj polovinu (i ja sam trebala) i pocetak juna jer je super. A to "april super u Hrg",oni kazu za svaki mesec Realno..za opusteno kupanje i ne preteranu toolotu maj je savrsen i pocetak juna plafon.Posle krece vrucina.Septembar i oktobar divni.Ostalo..za nas nije..jeste za strance koji se setkaju po izletima,ispijaju kafe i kuliraju,po bazenima...ali u onom "nasem" smislu da iskoristis sve sta si platio-i nije.
  18. Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

Veruj mi da je grozna. Moja prijateljica nije izbiračica, pa ostane gladna. Voća je nedopustivo malo i odmah se razgrabi. Hranu recikliraju. Sigurno je bilo bolje kad si ti bila, ali sad je loše. I restoran je musav. Konobari nose hrpe čistih tanjira pod miškom. Tanjuri i pribor za jelo nisu dobro oprani.  More je juče bilo prijatno, danas se povuklo. Danima duva vetar, a danas je baš bilo hladno. Nosimo kožne jakne i patike.  Nadam se da će sutra biti prijatnije.
  19. Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

Meni se blizi putovanje i rezervisala sam kraj aprila iz razloga sto sam negdje procitala da je april super u Hurgadi. Toliko mi je sad krivo jer stvarno novac mi ne igra toliku ulogu da uzmem april u odnosu na juni, juli... Al obzirom da sam se kupala na Jadranu krajem maja opet se tjesim da ce vremenske prilike zadovoljiti moje neke kriterije. Druga stvar, od svih vremenskih prilika i neprilika vjetar najvise mrzim. Al o tome nisam razmisljala kad sam rezervisala... Sad stalno visim na forumu da vidim hoce li neko napisati da je more toplo, vrijeme lijepo itd. Sori sto vam upadam na temu o hotelu, al mislim da me kuzite
  20. Koufonisia- Skriveni biser Kiklada

Hvala @MajaBee mi sada više ne želimo da mislimo da smo napravili dobar izbor, već smo ubeđeni u to Nadam se samo da se neću "opeći" sa avio kartama dok čekam pravi momenat. Nemam iskustva u tome, ali sada znam...  Nadješ povoljne karte, odmah "pljas" uzimaš bez razmišljanja kada vidiš da su povoljne, pa posle prema tome prilagođavaš sve ostalo. Išao sam drugačijom logikom, poučen iskustvom sa Elafonisosa da je primat smeštaj jer je ostrvo malo, uz oskudan izbor.  Dok sam se ja sa teta Angelikom "natezao" za smeštaj cena karte u roku od 7 dana sa neverovatnih 274€ za nas troje povratna, preko 323€ do sadašnjih 382€na zvaničnom sajtu Ageana, kod agenata trenutno 352€. E sad ne znam šta je to u ljudskoj psihi, da tebe iritira ta razlika od prvobitne cene jer znaš da kako je porasla tako može i da padne a ti čekaš i kockaš se a realno i cena za nas troje povratna od 352€ je više nego odlična.  Probao sam sa promenom IP adrese i radi, stoji promo let, do trenutka dok ne odaberem striktan datum i broj putnika, onda naprosto nestaje za taj datum promo let i nudi mi tu višu cenu.  Ti "kolačići" su stvarno čudo, i koliko god ti ih brisao, "velikom bratu" ne može ništa da promakne.  Ma idi... počeo sam da razvijam i teorije zavere Možeš li mi reći, koliko ferry-u treba od Kouf. do Donuse, onako otprilike bi rekao nekih 2H kada gledam mapu?  Volimo i mi vožnju Ferry-em, ali sa detetom je za nas definitivno bolji izbor ova kraća varijanta, nisam u kondiciji da ga vitlam 8H po trajektu.  Ne znam ni u ovoj kraćoj varijanti kako će to ići, s'obzirom da znam da su sedišta kao u avionu i jako malo otvorenog dela. 
  21. Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

April je mesec kad duvaju jaci vetrovi i more se tek zagreva i individualan je osecaj.zbog vetra bude hladnije kad izadjete iz mora. A propos plaze koja je siromasna..plaza je najbolja koje ima u zalivu.Ali zavisi sta covek podrazumeva pod plazom.Ja ne gledam dal su novi suncobrani i da li ima belih baldahina.Eno ih u Citadeli koliko hoces i vecito prazni,a ulaze u uslugu jer je UALL.Prazni su jer ne mozes da ih pomeras kako se sunce pomera i ljudi vise vole lezaljke.Ja sam morala 2 puta pod baldahine jer okasnih ujutru i nije bilo mesta na lezaljkama.Jeste debeli duseci,jastuci al smor.Niko i ne lezi po njima.Drugde vecinom naplacuju 10e dan..tako nesto. Old mi je smor ,kao i Palm Rojal..to sam rekla vec negde. Ja volim da je natural..dakle zato Ne Hiltonu.Bar pored mene..pesak i sirinu mora. Hrana je bila dobra,soba takodje.Akva park cist.Tacnije smorio me taj akva park jer me dete teralo pored onakvog mora. Struktura gostiju..sad se i ne secam..poslednja 3 dana Arapi navalili jer bese praznik neki kolko se secam..ali su bili ok,nista neobicno se nije desavalo,Rusi,bilo nekih Engleza,Poljaka..ja to i ne gledam,sem kad preovladjuje neka nacija pa moras da primetis.Nismo ni mi uostalom iz Dubaija i Katara,jel..i oni nas gledaju kao bedu. To je najjeftiniji hotel u celom zalivu,pa ko zeli tamo..to je. Gde je hrana bila odvratna?Pa u cuvenom Sun&sea i Romi..nigde drugde toliko da se ne moze jesti.E ovamo je bilo tako.A u Piramisi sam jela solidno.Kad su dosli Arapi,tad su pokvarili hranu,opet je imalo sta da se jede. Za mir i odmor odlicno..nije za ludaju i guzvu..toga nema svakako. I uvek,kad iz boljeg odete u losiji,javlja se razocaranje u nekom segmentu.
  22. STAVROS

Mislim da je to malo mnogo. Ja preko agencije Vila Voula Liama, u Stavrosu, plaćam 1/3 ap, pogled na more 41euro a u istoj vili 1/4 ap. je 43eura za period 12,07,-27,07,
  23. Hurgada aktuelnosti

Na Kanare mislim, tamo svašta ima da se vidi, da se penjete na vulkan, obilazite seoca i gradove, uživate u dobrim ribljim restoranima i okupate se koji put u hladnjikavim okeanu. U Hurgadi pak nemate bogzna šta u januaru sem sunčanja, masiranja i sl. Kupanja nema. Naravno, možete tada komforno otići u Luksor ili Kairo na izlete. Na Vama je odluka šta biste više želeli u datom trenutku.... Teške su Vam muke, priznajem.
  24. OSTRVO AMULJANI

Pozdrav svima, Da li je neko boravio u vili Giota? Kakvi su utisci? Putujemo sa dvogodisnjim blizancima krajem jula , nadam se da ce biti ok. 
  25. LIMENAS

packe, sto se rent-a car agencije tice ne mogu vam pomoci, jer nismo koristili njihove usluge.  U Leni smo letovali 2016. godine i sve u svemu bili smo zadovoljni smestajem, ali ne ocekujte previse. Mi smo uzevsi u obzir nisku cenu aranzmana bili zadovoljni, ali ne bih vise odabrala taj hotel, ako bih opet islau Limenas. Ono sto je jako dobro jeste perfektna lokacija hotela. Sve vam je blizu, a opet nocu nije bucno. Imate blizinu pekara, piljara, suvenirnica, setalista, restorana, pristanista, muzeja i agore, parkica, gradske plaze i Karnagio plaze... nesto dalje je autobuska stanica, ali ne preko sveta i plaza Tarzanas, ali na ne previse zahtevnoj pesackoj udaljenosti. Druga pozitivna stavka jesu veoma cisti apartmani. Cisti se svakodnevno. Peskire smo dva puta dobili i posteljina je promenjena na polovini smene. Toplu vodu smo imali stalno, mada znam za slucajeve kada nije bilo tople vode i ljudi su se zalili na taj problem. Frizider nemate u sobi, vec jedan veci u hodniku i koriste ga sve sobe sa sprata, svako po jednu policu. Nasa soba je bila okrenuta ka ulici i osuncana tokom citavog dana, pa je u sobi bilo prevruce i morali smo iznajmiti klimu poslednja cetiri dana ( 4e dnevno). Terasa je jako malai dovoljna samo za pusace, a za neko uzivanje nije. Pozitivna strana tako postavljene sobe jeste mogucnost posmatranja predivnih zalazaka sunca, ako ste romanticnija dusa  . Dorucak je nama bio dovoljan, ali ne ocekujte nista spektakularno. Dorucak vam se servira, nema svedskog stola. Na stolovima  uvek ima  dzemica i maslaca, dobijete solju prilicno lose kafe i casu soka koji skoro da i nije za konzumiranje..a, svakog dana je nesto drugo na meniju...kajgana je najbolji dorucak koji cete dobiti...list sunke i list kackavalja, americke palacinke (lose), kiselo mleko i krem...hleb mozete traziti jos..i mozete poneti i dodati i nesto svoje..recimo suhomesnate proizvode.  Vlasnica je Amerikanka i necete imati problema u sporazumevanju na engleskom...hotel je porodicni..rade i cerka i zet Britanac...Vlasnica je veoma subjektivna, pa kako joj se ko dopadne ona takav stav i ima prema gostu. Mi smo 'imali srece' i bili joj simpaticni, pa je bila veoma ljubazna i blagonaklona prema nama..neki nisu imali srece  .
  26. Hotel LTI Pyramisa Beach Resort Hurgada

Da li se more zagrijava? Vidjela sam da si napisala da je hladno. Pratila sam tvoje objave, nadam se da ce ti ipak odmor ostati u lijepom sjecanju 
  27. Andaluzija u samostalnoj režiji, praktični saveti

Hvala vam na informacije   u slucaj da uzmemo auto , znate mozda cene za parking ?
  28. Učitaj još poruka
  • Naši članovi

• Ukupno članova
      100226
    • Najviše članova online
      1108

urutkioxos
    Novi članovi
    urutkioxos
    Član sajta od: