Aktuelne poruke na forumu

Aktuelne poruke se automatski ažuriraju   

1. Prethodnih sat vremena
  2. Danas
  3. Koji hotel izabrati, Hurgada

Da li moze link za ponudu argus hurgada 2020???
  4. Juče
  5. Rim opšta tema

Ziv bio Mare?
  6. Rim opšta tema

Da, morate da preuzmete fizički kartice na bilo kojem info pointu, evo mape:  https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1ITEnRqGL2mcKArPYEkbIphtf2KA&hl=en&ll=41.741255959427164%2C12.57802250537111&z=10
  7. Ova poruka ne može biti prikazana jer je u temi za koju je potrebno imati najmanje 50 poruka kako bi joj se pristupilo.
  8. Rim opšta tema

Ako moze pomoc,u vezi sa Roma passom.Uskoro idemo u Rim na 3 dana te posto imamo malo vremena a ne bih da cekamo redove,kupicemo Roma pass jos u bg.E,sad moje pitanje glasi ako ga kupimo ovde i platimo onlajn da li moramo u Rimu da i fizicki to preuzmemo ili je dovoljno preko mobilnog samo pokazati dobijeni vaucer?
  9. Ležaljke u Makednosu su se prošlo leto plaćale čini mi se 7 E i to samo 2  ležaljke i suncobran od trske. Tu ne važi princip poručiš piće i ležaljke gratis.
  10. Koji hotel izabrati, Hurgada

Bolje je gledati first minute, možete da birate, last minute u poslednje vreme ni ne postoji, sve se rasprodat. Wayout je povoljniji od 1a koji je ubedljivo najskuplji. Pogledajte pored Wayouta i Faros, Matico, Travelland, Argus, Filiptravel.... Ne znam koji hotel bih vam preporučili, zavisi sta vam treba. Mislim da vam je bolje da ne ocekujete izlaske jer nisu nesto nego ako volite ronjenje, snorkeling i sl. onda se namestite u Makadi Bay u neki hotel npr, u vece mozete ABC taksijem u Sakalu ili Memšu ponekad, ostalo provodite vreme u hotelu do nove dnevne avanture. Tako sam nekako ja organizovala sebi kad sam išla s drugaricama
  11. Pocinje odbrojavanje do polaska u Grcku

175...
  12. LEFKADA-opšta tema

Plaza Egremni kazu da je sredjena i da od ove godine se moze kolima do nje Malopre procitah na nekoj Fb stranici.?
  13. Ova poruka ne može biti prikazana jer je u temi za koju je potrebno imati najmanje 50 poruka kako bi joj se pristupilo.
  14. Hotel Koviou Holiday Village ***, Nikiti (Koviou beach)

od holiday village nemaju, kazu da hotel Makednos ima al svakako uz konzimaciju neko pice ili sta god ja idem 1 juna u ovom hotelu  
  15. LCC- Low cost kompanije

Najnize cene Kraj juna/pocetak jula, sa rucnim koferom 8kg = 100 eura. Rucni 8kg + veliki 23kg,  = 140 eura.  Vecernji polazak samo utorkom, petkom ima u 06.30, ostalim danima mucenje. 
  16. Pelion

Vozić ide do mesta Milijes, nekih sat i po vožnje. Može se kupiti povratna karta ili karta u jednom smeru. Agencije često nude kartu u jednom smeru i posle ručka i obilaska Milijesa autobus dolazi po vas i vraća vas. Ako idete u solo režiji, sopstvenim vozilom onda je logina povratna karta. Svejedno pravi se pauza od nekih sat-dva u Milijijesu za predah i klopu i obilazak.   Kartu možete na stanici kupiti i ranije (ili rezervisati) što toplo preporučujem! Takođe proverite red vožnje. Vikendom uvek saobraća, čak budu u dva polaska u sezoni. Radni dan kako kad. Na stranici o Kala Neri sam okačio fotku reda vožnje iz 2018, stranica 9, čisto da vidite kako izgleda ako vas bude zanimalo.    
  17. SKIATOS-UPAKOVANI RAJ

@Natalijica I na Trulosu i na Kukunarijesu ima dovoljno taverni da može da se bira. Na Kukunarijesu naravno ima više. Od Trulosa do Kukunarijesa ima oko 6 stanica. Ne znam koliko je zadovoljstvo ići toliko peške po suncu po magistrali koja je krivudava sa jako malo mesta za pešake ili negde čak ni malo. Ako već volite da pešačite ima dovoljno plaža gde se ne može stići autobusom a šteta je ne videti ih na primer, sa stanice 23 do Elie, ili sa 23 ili 24 do Mandrakija, ili sa stanice 25 do Krifi Amosa, sve oko dvadesetak minuta šetnje kroz šumu. Dobićete tamo kartu Skijatosa (mislim da je i ovde neko postavio) sa brojevima stanica, pa se možete organizovati.    Iz jedne od taverni na Trolosu...
  18. SKIATOS-UPAKOVANI RAJ

Molim za iskustva sa tavernom na Trulosu? Na Kukunarijesu? Bicu smestena na Trulos delu, koliko ima peske do Kukunarijesa, recimo, za rucak, cula sam da ima dobrih taverni. Hvala unapred, tema je i vise nego korisna, iscitavam je godinama.
  19. Koji hotel izabrati, Hurgada

Dobar dan,  zanima me hotel neki za mene i devojku mladi smo imamo 22 godine, u Hurghadi , prvi put idemo u Egipat pa me zanima da nam preporucite nesto do 1300e za dve osobe u septembru, oktobru. 12 dana.  Da li je bolje cekati last minute ili da jurim first minute. i koju agenciju da korsitim, ja sam gledao na wayout i a1 travel . Unapred zahvalan.
  20. POTOS

Auto ostavljaš pored puta ako je plaža udaljena, imaš i plaža koje imaju svoje parkinge...
  21. JERISOS

Verujem da ćete biti zadovoljni, mi smo drugi put vodili i unuka od tri godine, stvarno nam je oba puta bilo lepo...
  22. ROVINJ

Lone je odličan hotel ali je pristupačan samo u januaru, tih par dana nakon NG. Prethodnih godina su ga zatvarali sve do aprila, od ove rešili da stalno rade i da ne zatvaraju hotel.  Na proleće i leti su im cene za zatvor.  Prošle godine u avgustu je dan za dvoje, b&b, bio preko 500 eura. (trenutno za ovu sezonu je 330 ali će to ići na gore kako se hotel bude popunjavao). 
  23. LCC- Low cost kompanije

Tu cenu (povratna 110 €) imaš i kod kod ove naše bande. Uđi na njihov sajt i unesi u pretragu radne dane.
  24. Crno more je ...

Nazalost, more na toj plazi (juzna plaza u Nesebru) je  primer upravo  onog  sto mi smeta kako sam i naveo u svom pitanju (50-100 m od obale je jos uvek plicak do grudi). Tu sam letovao bas proslog leta - 2019. Prakticno isto je i susednom Suncevom Bregu kao i u Pomorju. Situaciju sa Burgaskom plazom ne pamtim (bilo je davno) a cini mi se da je mozda u Varni (gradska plaza) situacija bila malo manje losa (ali je i to bilo davno pa mi secanje nije pouzdano). Naravno, juzna nesebarska plaza  je divna kao i vecina gde sam bio na Crnom moru (siroka, dugacka, sitan pesak, cista...) ali trazim da mi neko odgovori ako zna za plazu na toj obali gde more NIJE PLICAK desetine i desetine metara od ulaska u vodu. Dakle, moj problem nisu plaze vec dubina vode (mora) uz divne bugarske plaze
  25. LCC- Low cost kompanije

Mi smo navikli da se mucimo  Mislim,ne svojom voljom, ali evo godinama idemo preko agencije i stizemo u 7h a ulazimo u 13h, ili izlazimo do 9h ,a krecemo nazad u 18h, znaci smori zivi !    Nema vreme polaska ovde puno uticaja jer to sto sam stavila je samo primer da mi kazete cenu karte sa koferom , a vreme bih svakako menjala kad dodje vreme za kupovinu karte....tek ucim, dajt mi vrmeena,ili jos bolje nadjite mi kartu i posaljite link, ako moze do 30e povratna za Kipar bilo bi ekstra   eventualno do 110e mozda mogu da zrtvujem po osobi.....
  26. JERISOS

Nama je prvi put u Jerisosu, ali vodeći se Vašim komentarima verujem da neće biti i poslednji
  27. ROVINJ

Ovog januara boravili smo u Rovunju, hotel Lone i bas smo zadovoljni. Hotel je lep, zanimljiv arhitektonski, okruzuju ga suma kedrova i cempresa, soba velika a pogled predivan. Spa lep. Osoblje ljubazno, hrana raznovrsna. Preporuke za van sezonu, bas zbog mira i cena koje su skroz pristupacne.
  28. PLATAMON

Pozdrav svima, ja sam nova na ovom forumu i do sada nisam bila u Olimpijskoj regiji. Platamon me interesuje u glavnom jer vidim da je totalno drugaciji od ostalih mesta i ono sto nisam nigde procitala je kakva su vasa iskustva sto se tice vetra na plazi u septembru ili maju, junu. Ja volim da letujem van sezone ali u tom periodu obicno naidjem na vetar. Takodje me interesuje da li neko zna nesto o vili Marilena 2
  29. Učitaj još poruka
  • Naši članovi

• Ukupno članova
      124546
    • Najviše članova online
      1426

ginaky18
    Novi članovi
    ginaky18
    Član sajta od: