Aktuelne poruke na forumu

Aktuelne poruke se automatski ažuriraju   

1. Prethodnih sat vremena
  2. Danas
  3. https://www.total-croatia-news.com/travel/44643-safe-tourism-certificate-program   ovde sam nasla malo vise informacija kako to izgleda u Turskoj, cini mi se da su se oni ubedljivo najbolje od svih zemalja pripremili i precizirali protokol.
  4. Juče
  5. @WOB  Nisam ni razmisljala kojim toplomerom se meri iskreno niti koliko je precizan , no dobro .  Osim merenja temperature + nosenja maske u zatvorenom prostoru, koliko sam razumela, nekih vecih zahteva i ogranicenja za Tursku nema. Da li su te informacije sa neke zvanicne adrese? Ja se trudim da nadjem zvanicne informacije  ali mi ocigledno ne ide . Jedino sto sam nasla su neki clanci na turskom gde se pominju Izmir i Mugla kao oblasti gde su maske na otvorenom obavezne - pitam se da li je to glupost ili se za turiste tolerise ako ne nose na otvorenom..   
  6. Pocinje odbrojavanje do polaska u Grcku

Gde bre da krenemo ?
  7. Pocinje odbrojavanje do polaska u Grcku

Pa da krenemo ....
  8. Hurgada leto 2020 aranžmani

Seničić i YUTA nešto da reše ? Alo bre, pa većina agencija koje su pukle, ozbiljno pukle, su bile baš njihove članice. Da ne govorim o tome što to nije NEPROFITNO udruženje, ali staću im ja na rep kad tad ! Mrzi me da menjam tastaturu za apostrofe. Ne pokušavajte ništa, YUTA je udruženje koje štiti samo svoje velike članice, ništa više. Gubite vreme i živce. Ali hit mi je Brankica na fb, podržavam je maksimalno, i ja se ubacio da komentarišem, što inače ne radim A tamo sve neki čudaci inače. A kod F na statusu se javila Jelena koja radi kao predstavnik u Hrg, i živi tamo 17 godina, ovi ne znaju gde su Ja čekam odgovor tur.inspekcije, pa idem dalje. 
  9. Hurgada aktuelnosti

Ma nisam zvala agenciju, već videla na sajtu, verovatno mogu da pozovu i da srede samo ako žele. Ne znam više, pored ove neizvesnosti još više informacija i dezinformacija... 
  10. Hurgada aktuelnosti

Ма може агенција да позове представништво Ер Каира и узме још неку карту ако желе, чим има у слободној продаји (тако су мени прошле године урадили, за пар минута је било сређено). 
  11. Putovanja u 2020 godini, posle otvaranja granica i pandemije

Informacije su potpuno kontradiktorne ovo je sve danas objavljeno i kome verovati https://www.danas.rs/drustvo/nema-najave-da-ce-se-granice-grcke-otvoriti-15-jula-za-gradjane-srbije/ https://www.danas.rs/drustvo/od-sutra-za-ulazak-u-grcku-obavezan-i-negativan-test-na-korona-virus/ https://www.novosti.rs/vesti/drustvo/902058/novosti-saznaju-grcka-granica-ostaje-kompletno-zatvorena-srbe-1-avgusta https://www.b92.net/putovanja/vesti.php?yyyy=2020&mm=07&dd=13&nav_id=1706354
  12. Hurgada aktuelnosti

Vidim na sajtu jedne agencije da nemaju više mesta za 22.07.možda je na to mislio... 
  13. Zlatibor, opšta tema

Ma eno ih rade punom parom, trenutno nije zabavno nikom osim mom detetu koje voli da skace po gomilama one frakcije, betoniraju deo jezera, zatvaraju rupu kod pijace, jos  je sve pod tucanikom , u sustini moze da se prodje, ali nem aneke svrhe jer nema nikakvih sadrzaja osim prasine...prosto da napravite krug i to je to , ali zato , za livade i vrhove imam desetine ideja   
  14. Hurgada aktuelnosti

Napisao na grupi Egipat na fb neki lik..Kao nema 22.7
  15. Ova poruka ne može biti prikazana jer je u temi za koju je potrebno imati najmanje 50 poruka kako bi joj se pristupilo.
  16. Hurgada aktuelnosti

На сајту Ер Каира има лет 22.7., чак и у слободној продаји има карата, али је цена нешто мало виша (око 1800 динара) у односу на ове друге датуме јер нема промотивног снижења.  За још неке датуме су такве цене.   
  17. kod nas u Arandjelovcu su dobili zabranu od ministarstva zdravlja , komercijalnog testiranja za potrebe putovanja. U bgu se dnevno testira samo 3o u tu svrhu, sto znaci da nam ne daju da putujemo, po Srbiji se zarazilo toliko ljudi, uspela kampanja za letovanje u zemlji. Sve je ovo tuzno.
  18. Hurgada aktuelnosti

A gde si to čula? 
  19. Putovanja u 2020 godini, posle otvaranja granica i pandemije

Zna li neko od drugara forumasha koliko dugo se ceka na rezultat PCR testa? S obzirom da Grci traze da ne bude stariji od 72h, a da na sajtu RZJZ pise da je potrebno zakazivanje, i da su u julu popunjeni kapaciteti, prijava za avgust se radi online ali tek od 30-og jula. I gde je moguce uraditi test. Unapred hvala
  20. Hurgada aktuelnosti

Pa i ja ali sada pisu da ga nema.Luda kuća
  21. Hurgada aktuelnosti

Nije W clan Yute.I ja ih cekam kao ozebao sunce Nego jel istina ono sto sam procitala.... da sad kad uplatimo ako ne odemo(u slucaju zatvaranja aerodroma,otkazivanja od strane Egipta....) vracaju novac u roku od 14 dana?
  22. Hurgada aktuelnosti

Ja sam čula da je let 22.07 skoro popunjen. 
  23. Ako se Grci ugledaju na Madjare pa budu zahtevali 2 negativna testa u poslednjih 5 dana to ce biti poslednji ekser u kovceg sto se tice srpskog letovanja u Grckoj ove godine.
  24. Hurgada aktuelnosti

Ja mislim da jesu..Sad cu da proverim..Ma nema vajde,cisto pritiska radi..Sad neko rece da nema let 22.7?
  25. Hurgada aktuelnosti

А и YUTA је удружење агенција, еснафско, штити њихове интересе, не путника.  Али 'леба не тражи, засути и њих, па нека читају. Таман да видимо шта ће ново Сеничић да нам исприча. 
  26. Trajekt za Krit

Ja sam preko bookinga rezervisala smestaj od 7.08. ali s obzirom da je sve nesigurno i neizvesno otkazacu smestaj a za brod cu sacekati pocetak avgusta.Ako se bude moglo ici u avgustu ici cemo a tamo cemo naci vec neki smestaj.
  27. Hurgada aktuelnosti

Brankice mislim da je od YUTA slaba vajda, WO nije njihov član... 
  28. Dugo smo se nadali i cekali i cekali i cekali dobre nase Grke, ali na kraju posle 10 lepih letovanja u Grckoj, odlucili smo se po prvi put za Tursku i  All Inclusive. Da probamo i to. Pozdrav
  29. Učitaj još poruka
  • Naši članovi

• Ukupno članova
      144780
    • Najviše članova online
      1426

dellash3
    Novi članovi
    dellash3
    Član sajta od: